Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹
Douglas Collection

Natural Fragrances

Beautiful Stories

Podkreśl swoje ja, dzięki nowym zapachom Douglas Collection, skomponowanym w 99,9% ze składników pochodzenia naturalnego. Zaprojektowana jako manifest szacunku dla świata, kolekcja Beautiful Stories promuje relacje między ludźmi a naturą. Każdy zapach wyraża mantrę, która podkreśla pewność siebie, optymizm i pozytywność.

Natural Fragrances

Beautiful Stories

FOLLOW YOUR DREAMS

KUP TERAZ>>

Beautiful Stories

LIVE THE MOMENT

KUP TERAZ>>

Beautiful Stories

WALK IN THE SUN

KUP TERAZ>>

Beautiful Stories

CELEBRATE LIFE

KUP TERAZ>>

ALL ABOUT

Beautiful Stories

 

FOLLOW YOUR DREAMS

Podążaj za swoimi marzeniami, nowa kwiatowo-drzewna kompozycja, zaprasza Cię w czarującą i romantyczną podróż. Zamknij oczy i daj się ponieść świeżym i energetyzującym nutom głowy, łączącym czarny pieprz z Madagaskaru z olejkiem cytrynowym z Włoch. Przyjemne i kwiatowe nuty serca łączy akord różany z olejkiem z egipskiego geranium. Nuty bazy drzewo cedrowe i białe piżmo otulają zapewniając poczucie komfortu i delikatności.

1 / 4
LIVE THE MOMENT

Życie w harmonii z samym sobą i otaczającym nas światem to motto, które niesie nowa, świeża i drzewna kompozycja LIVE THE MOMENT. Weź głęboki oddech i poleć do Włoch, gdzie towarzyszyć Ci będą aromaty bergamotki i mandarynki. W nutach serca, wyczuwalna jest esencja olejku jabłkowego i olejku rozmarynowego z Afryki Północnej. Indonezyjska paczula i drewno cedrowe tworzą nutę bazy.

2 / 4
WALK IN THE SUN

Wybierz się w gorącą podróż z Walk in the sun, nowym zapachem uosabiającym niebiańskość i pełnie życia. Świeże nuty głowy, kwiat pomarańczy i cytryna, delikatnie podkreślone, dzięki akordowi złożonemu z ylang-ylang i czarnej porzeczki. W tle wyciąg z sandałowca, łączy się z akordem bobu tonki, który emanuje i zachwyca optymizmem i radością życia!

3 / 4
CELEBRATE LIFE

Kompozycja Celebrate life, została zaprojektowana jako oda do zmysłowości. Jej górne nuty łączy słodki akord moreli, z soczystym i pikantnym olejkiem z pomarańczy. Bób tonka z Wenezueli łączy się z delikatnym i wibrującym olejkiem jabłkowym. Drzewo cedrowe w nucie bazy przywołuje wspomnienia niezapomnianych spotkań i doświadczeń.

4 / 4