Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% przy zakupach od 99 zł. OSTATNIE GODZINY!
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
ELEMIS
ELEMIS - Ciało
ELEMIS - Ciało7
wyniki
ELEMIS - Ciało
(7)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Odpowiedzialność
Oferty
Żel do golenia dla Unisex ELEMIS 200 ml
ELEMIS
Żel do golenia
139,09 zł
200 ml (69,55 zł / 100 ml)
Olejek do ciała dla Unisex ELEMIS Cellutox Active Body Oil 100 ml
ELEMIS
Cellutox Active Body Oil
Olejek do ciała
204,49 zł
100 ml (204,49 zł / 100 ml)
dla Kobieta ELEMIS Elemis Krem na noc Pro-Collagen Overnight Matrix 50ml 50 ml
ELEMIS
Elemis Krem na noc Pro-Collagen Overnight Matrix 50ml
Cena regularna
900,00 zł
659,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
569,00 zł
50 ml (1 318,00 zł / 100 ml)
Olejek do ciała dla Unisex ELEMIS Japanese Camellia Body Oil 100 ml
ELEMIS
Japanese Camellia Body Oil
Olejek do ciała
250,89 zł
100 ml (250,89 zł / 100 ml)
Emulsja do ciała dla Kobieta ELEMIS Mayfair No.9 – balsam do rąk i ciała 300 ml
ELEMIS
Mayfair No.9 – balsam do rąk i ciała
Emulsja do ciała
180,79 zł
300 ml (60,26 zł / 100 ml)
Żel pod prysznic dla Kobieta ELEMIS 300 ml
ELEMIS
Żel pod prysznic
250,89 zł
300 ml (83,63 zł / 100 ml)
Żel do ciała dla Unisex ELEMIS 150 ml
ELEMIS
Żel do ciała
250,89 zł
150 ml (167,26 zł / 100 ml)