Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Rabaty do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Farmavita
Włosy
Stylizacja włosów
Farmavita - Wosk do włosów
Farmavita - Wosk do włosów7
wyniki
Farmavita - Wosk do włosów
(7)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Odpowiedzialność
Oferty
Krem do włosów dla Kobieta Farmavita Smooth & Shine 150 ml
Farmavita
Smooth & Shine
Krem do włosów
55,99 zł
150 ml (37,33 zł / 100 ml)
Krem do włosów dla Unisex Farmavita Curls & Waves 150 ml
Farmavita
Curls & Waves
Krem do włosów
46,99 zł
150 ml (31,33 zł / 100 ml)
Krem do włosów dla Kobieta Farmavita Smooth & Shine 150 ml
Farmavita
Smooth & Shine
Krem do włosów
48,99 zł
150 ml (32,66 zł / 100 ml)
Krem do włosów dla Kobieta Farmavita Curls & Waves 150 ml
Farmavita
Curls & Waves
Krem do włosów
51,99 zł
150 ml (34,66 zł / 100 ml)
Krem do włosów dla Kobieta Farmavita Smooth & Shine 100 ml
Farmavita
Smooth & Shine
Krem do włosów
62,49 zł
100 ml (62,49 zł / 100 ml)
Krem do włosów dla Kobieta Farmavita Finishing 100 ml
Farmavita
Finishing
Krem do włosów
56,99 zł
100 ml (56,99 zł / 100 ml)
Wosk do włosów dla Mężczyzna Farmavita Finishing 50 ml
Farmavita
Finishing
Wosk do włosów
88,59 zł
50 ml (177,18 zł / 100 ml)