Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Indywidualnie dobrana pielęgnacja włosów

Od 1964 roku marka Kérastase skupia się na dostarczaniu wyjątkowych rezultatów na włosach i skórze głowy poprzez spersonalizowaną pielęgnację w domu oraz w salonie fryzjerskim. Wszystko to dzięki ekspertyzie naukowej, profesjonalnej wiedzy i intuicyjnemu zrozumieniu, jakie są prawdziwe oczekiwania Klientów wobec produktów do włosów.

Piękno Twoich włosów z kultową pielęgnacją

Sięgnij po luksusowe, bestsellerowe produkty-ikony do pielęgnacji włosów i skóry głowy, które wzmocnią Twoje pasma od nasady aż po same końce. Intensywne, a zarazem delikatne formuły zapewniają nawilżenie, regenerację i zniewalający blask.

Oczyszczanie

Oczyszczenie skóry głowy i włosów delikatną kąpielą dobraną do rodzaju i potrzeb skóry, to kluczowy krok na drodze do wyjątkowych włosów.

Odkryj

Pielęgnacja

Niepomijalny element rutyny pielęgnacyjnej, który zapewnia włosom i skórze głowy dostarczenie potrzebnych składników i odżywienie.

Odkryj

Teksturyzacja

W zależności od oczekiwań, może to być olejek, spray termoochronny czyli produkt ochraniający włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Odkryj

Kérastase

(146)
Hity
Kolor
Właściwości
Typ włosów
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według: