Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

KORA Organics

(24)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

Zdrowa skóra dzięki kosmetykom KORA Organics

Supermodelka Miranda Kerr postanowiła zadbać o stworzenie kosmetyków, które powstają z czystych bio-składników i jednocześnie są niezwykle skuteczne. W efekcie współpracy z mikrobiologami i specjalistami w dziedzinach chemii organicznej oraz aromaterapii powstały kosmetyki KORA Organics, które wykorzystują najlepsze z tego, co natura może nam zaoferować. Miranda Kerr już na swojej stronie internetowej podkreśla, jak ważna jest rola naszej skóry w dbaniu o zdrowie. Kontakt ze środowiskiem zewnętrznym i ochrona to bardzo ważne zadania, w których warto wesprzeć skórę odpowiednio dobranymi do naszych potrzeb kosmetykami.

KORA Organics by Miranda Kerr: wegańskie i ekologiczne kosmetyki

Marka zadbała o to, by produkty sygnowane nazwiskiem Mirandy Kerr powstawały wyłącznie z certyfikowanych składników. Wszystko, z czym ma kontakt nasza skóra, wpływa na nią, dlatego tak ważne jest pochodzenie substancji wykorzystywanych do produkcji kosmetyków KORA Organics. Współpraca ze specjalistami pozwoliła zagwarantować, że produkty kremy, balsamy czy balsamy są również skuteczne. Każdy produkt KORA Organics jest też opatrzony logo PETA, które potwierdza, że podczas produkcji nie testowano kosmetyków na zwierzętach.

Pielęgnacja i oczyszczanie skóry z kosmetykami KORA Organics

Podstawą oczyszczania skóry z KORA Organics mogą być pianka i krem myjący. Z ich pomocą delikatnie pozbawisz skórę pozostałości makijażu i zanieczyszczeń, które przez cały dzień osadzają się na skórze twarzy. W kolejnym etapie możesz oddać się pielęgnacji i jednoczesnemu wykonywaniu makijażu. Produkty KORA Organics pozwalają cieszyć się odżywioną skórą i jednoczesnym jej rozświetleniem lub pielęgnacją anti-aging. Możesz wybierać spośród serum z witaminą C, masek rozświetlających, mgiełek do twarzy czy emulsji do twarzy. Pomocne mogą okazać się też specjalnie przygotowane zestawy do pielęgnacji twarzy, w których znajdziesz między innymi olejki, maski 2 w 1. Produkty KORA Organics są przeznaczone do pielęgnacji każdego typu skóry - jeżeli masz wątpliwości, skorzystaj z pomocy naszych konsultantów lub sprawdź nasze wskazówki do każdego z produktów. Zamów kosmetyki KORA Organics w DOUGLAS, a my zadbamy o jak najszybsze dostarczenie ich do Twojej kosmetyczki.