Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Rabaty do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
KORRES
KORRES - Perfumy
KORRES - Perfumy27
wyniki
KORRES - Perfumy
(27)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Nuty zapachowe
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES KYMA 50 ml
KORRES
KYMA
Woda toaletowa
Cena regularna
230,00 zł
119,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
119,00 zł
50 ml (238,00 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Black Pepper 50 ml
KORRES
Black Pepper
Woda toaletowa
251,00 zł
50 ml (502,00 zł / 100 ml)
Spray do ciała dla Unisex KORRES RELAXING LAVENDER Senses Calming Mist 100 ml
KORRES
RELAXING LAVENDER Senses Calming Mist
Spray do ciała
96,09 zł
100 ml (96,09 zł / 100 ml)
NEW
Woda perfumowana dla Mężczyzna KORRES OCEANIC AMBER 50ML EDP 50 ml
KORRES
OCEANIC AMBER 50ML EDP
Woda perfumowana
291,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
190,00 zł
50 ml (582,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES White Tea 100 ml
KORRES
White Tea
Woda toaletowa
Cena regularna
325,00 zł
295,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
219,00 zł
100 ml (295,00 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Unisex KORRES SIKINOS 50 ml
KORRES
SIKINOS
Woda toaletowa
156,89 zł
50 ml (313,78 zł / 100 ml)
Woda perfumowana dla Kobieta KORRES BLACK SUGAR 50ML EDP 50 ml
KORRES
BLACK SUGAR 50ML EDP
Woda perfumowana
291,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
190,00 zł
50 ml (582,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Midnight Dahlia 50 ml
KORRES
Midnight Dahlia
Woda toaletowa
Cena regularna
236,00 zł
154,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
154,49 zł
50 ml (308,98 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Vanilla Freesia 50 ml
KORRES
Vanilla Freesia
Woda toaletowa
216,89 zł
50 ml (433,78 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Vetiver Root 50 ml
KORRES
Vetiver Root
Woda toaletowa
Cena regularna
249,00 zł
154,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
154,49 zł
50 ml (308,98 zł / 100 ml)
Woda perfumowana dla Mężczyzna KORRES BLACK PEPPER 50ML EDP 50 ml
KORRES
BLACK PEPPER 50ML EDP
Woda perfumowana
Cena regularna
291,00 zł
215,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
170,00 zł
50 ml (430,00 zł / 100 ml)
Perfumy dla Unisex KORRES PHILOSIAWoda toaletowa 50 ml
KORRES
PHILOSIAWoda toaletowa
Perfumy
249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
159,00 zł
50 ml (498,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Mountain Pepper 50 ml
KORRES
Mountain Pepper
Woda toaletowa
Cena regularna
249,00 zł
154,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
154,49 zł
50 ml (308,98 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Oceanic Amber 50 ml
KORRES
Oceanic Amber
Woda toaletowa
Cena regularna
249,00 zł
235,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
155,00 zł
50 ml (470,00 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Cashmere Kumquat 50 ml
KORRES
Cashmere Kumquat
Woda toaletowa
245,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
196,00 zł
50 ml (490,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Unisex KORRES AVGOUSTOS 50 ml
KORRES
AVGOUSTOS
Woda toaletowa
209,00 zł
50 ml (418,00 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Fragrance Black Sugar 50 ml
KORRES
Black Sugar
Woda toaletowa
245,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
159,00 zł
50 ml (490,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES White Tea 50 ml
KORRES
White Tea
Woda toaletowa
156,89 zł
50 ml (313,78 zł / 100 ml)
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Fragrance Avgoustos woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml 100 ml
KORRES
Avgoustos woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
Woda toaletowa
Cena regularna
285,00 zł
211,95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
187,92 zł
100 ml (211,95 zł / 100 ml)
Woda kolońska dla Mężczyzna KORRES Athenian Grooming ACHILLEA MEN VETIVER + SPIECES COLOGNE 100ML 100 ml
KORRES
Athenian Grooming
ACHILLEA MEN VETIVER + SPIECES COLOGNE 100ML
Woda kolońska
Cena regularna
209,00 zł
149,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
133,49 zł
100 ml (149,99 zł / 100 ml)
Woda po goleniu dla Mężczyzna KORRES Athenian Grooming ACHILLEA MEN BALSAM PO GOLENIU 125ML 125 ml
KORRES
Athenian Grooming
ACHILLEA MEN BALSAM PO GOLENIU 125ML
Woda po goleniu
Cena regularna
115,00 zł
74,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
66,49 zł
125 ml (59,99 zł / 100 ml)
Woda kolońska dla Mężczyzna KORRES Athenian Grooming ACHILLEA MEN BERGAMOT LEATHER COLOGNE 100ML 100 ml
KORRES
Athenian Grooming
ACHILLEA MEN BERGAMOT LEATHER COLOGNE 100ML
Woda kolońska
209,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
140,00 zł
100 ml (209,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Blue Sage 50 ml
KORRES
Blue Sage
Woda toaletowa
249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
159,00 zł
50 ml (498,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Woda perfumowana dla Kobieta KORRES CASHMERE KUMQUAT 50ML EDP 50 ml
KORRES
CASHMERE KUMQUAT 50ML EDP
Woda perfumowana
291,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
190,00 zł
50 ml (582,00 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
Produkt chwilowo niedostępny
Woda toaletowa dla Kobieta KORRES Cashmere Kumquat 100 ml 100 ml
KORRES
Cashmere Kumquat 100 ml
Woda toaletowa
Cena regularna
325,00 zł
219,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
243,75 zł
-10%
100 ml (219,00 zł / 100 ml)
Produkt chwilowo niedostępny
Sale
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Mountain Pepper 100ml 100 ml
KORRES
Mountain Pepper 100ml
Woda toaletowa
Cena regularna
325,00 zł
215,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
187,99 zł
100 ml (215,00 zł / 100 ml)
Produkt chwilowo niedostępny
Woda toaletowa dla Mężczyzna KORRES Fragrance Kyma woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml 100 ml
KORRES
Kyma woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml
Woda toaletowa
Cena regularna
285,00 zł
211,41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
177,50 zł
100 ml (211,41 zł / 100 ml)
Produkt chwilowo niedostępny