Dostawa gratis od 49zł   Bezpłatny zwrot przez 30 dni    Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Lacoste - Essential Pour Homme

(1)

Lacoste Essential Pour Homme - uniwersalny i zarazem niepowtarzalny

Prawdziwą sztuką jest stworzyć perfumy, które okażą się odpowiednie do pracy czy na randkę, ale też sprawdzą się doskonale w wolnym czasie, gdy uprawia się sport lub beztrosko spaceruje po mieście. Trudno też zagwarantować, że takie kompozycje nie będą kojarzone z czymś banalnym i powszechnym. Lacoste Essential Pour Homme to przykład zapachu intensywnie świeżego, wyrazistego, ale też i niezbyt nachalnego. Dlatego te perfumy mogą towarzyszyć mężczyźnie każdego dnia, dając mu poczucie niezależności, pewności siebie i komfortu. Lacoste Essential to aromat elegancki, nowoczesny i odpowiedni dla wymagających wielbicieli wodno-zielonych zapachów.

Klasyka, szlachetność i niezależność - Lacoste Essential

Perfumy Lacoste mają mnóstwo fanów w każdym wieku. Niezbyt ciężkie, dające poczucie szczęścia i harmonii zapachy nigdy nie wychodzą z mody. W przypadku Lacoste Essential Pour Homme, jednego z bardziej nowoczesnych produktów francuskiej marki, zastosowano patent Time Release - to właśnie dzięki niemu kompozycja z czasem tylko nieznacznie zmienia się, a początkowe, świeże akordy mandarynki, czarnej porzeczki i liści pomidora nie tracą na wyrazistości. Serce Lacoste Essential uderza jednak zmysłowością połączenia róży i czarnego pieprzu, a baza w postaci drewna sandałowego i paczuli nadaje całości dojrzałego, eleganckiego charakteru.

Łagodne oczarowanie zmysłów

Mężczyzna będący inspiracją dla Lacoste Essential podkreśla swoją osobowość z nieodpartym wdziękiem, przez co jest uwielbiany przez kobiety i cieszy się ich uwagą. Zielony, przezroczysty flakonik to idealnie oddające charakter kompozycji połączenie ostrych, wyrazistych oraz miękkich i lekko zaokrąglonych linii. W perfumerii DOUGLAS dostępna jest woda toaletowa Lacoste Essential Pour Homme, a także dezodorant w sztyfcie, jej doskonałe uzupełnienie. To jednak nie wszystko! W ofercie DOUGLAS znajdziesz również inne perfumy męskie marki,  jak i perfumy dla kobiet Lacoste!