Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

L'Oréal Paris

(125)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

L'Oreal Paris - francuski szyk dla każdego

L'Oreal Paris to producent kosmetyków, który jest obecny w branży beauty od ponad 100 lat. To dziś największa firma kosmetyczna na świecie, oferująca tysiące rozwiązań dla osób w różnym wieku i o różnorodnych potrzebach.

Wyjątkowa historia marki L'Oreal Paris

Początki marki sięgają 1909 roku. To właśnie wtedy Eugene Schueller - młody chemik - zaczął produkować pierwsze farby do włosów. Stały się prawdziwym hitem paryskich salonów fryzjerskich i bazą do rozwoju działalności firmy. Już wtedy u podstaw jej działania leżała zasada, której L'Oreal hołduje po dziś dzień: poszukiwanie innowacji w myślą o służbie pięknu.

Od farb do włosów po kremy do twarzy

L'Oreal zaczął być obecny na rynkach międzynarodowych już połowie XX wieku. Przez długie lata marka koncentrowała się na produktach przeznaczonych do włosów. Przełom nastąpił w latach 80-tych, kiedy pojawiły się pierwsze kremy L'Oreal. W XXI wiek paryska firma wkroczyła już jako międzynarodowy koncern, a gama jego produktów obejmuje dziś wszystko, czego potrzebujesz -- począwszy od preparatów do włosów, przez formuły pielęgnacyjne do ciała i twarzy, aż po kosmetyki kolorowe. Odkryj świat L'Oreal. Produkty tej kultowej marki są dostępne w perfumeriach Douglas!

Co oferuje L'Oreal?

Gdybyśmy mieli stworzyć listę wszystkich produktów w gamie L'Oreal Paris, zajęłoby to wiele czasu. Jest ich setki, jeśli nie tysiące! Każdego roku pojawiają się nowe linie oraz oryginalne propozycje. Wiele z nich zasługuje na miano kultowych. Wszystkie definiują klasa, szyk i ponadczasowa elegancja. Dlaczego? Ponieważ - zgodnie z hasłem marki -- „jesteś tego warta""!

Must-have z kolekcji L'Oreal Paris

Wśród produktów znajdziesz zarówno te przeznaczone dla kobiet, jak i zaprojektowane specjalnie z myślą o potrzebach męskiej skóry. Odrębną kategorię stanowią kosmetyki do makijażu. Zwróć m.in. uwagę na:

  • kremy pielęgnacyjne - w ich formułach znajdziesz zarówno naturalne składniki, jak również innowacyjne substancje powstające w zaawansowanych laboratoriach badawczych,
  • produkty do - w tym delikatne płyny micelarne czy maski pielęgnacyjne na bazie czystych glinek,
  • kosmetyki do makijażu - m.in. kultowe podkłady True Match czy Infallible Fresh, wysoko kryjące korektory, świetne produkty do ust i więcej.

Najlepsze produkty L'Oreal dostępne w Douglas

Gama kosmetyków L'Oreal Paris jest tak ogromna, że... czasem trudno dokonać szybkiego wyboru. Nie masz pewności, na co się zdecydować? Potrzebujesz pomocy przy zakupach? A może chcesz poznać bliżej produkty L'Oreal przed zakupem? Na Douglas.pl oraz w naszych drogeriach możesz liczyć na pomoc konsultantów. Poznaj więc bliżej kultową francuską markę i dobierz produkty, które pasują do Ciebie!