Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 2-3 dni robocze¹   2 próbki gratis¹
MAC

MAC

(207)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

MAC Cosmetics - kosmetyki, którymi wykonasz kompletny makijaż

MAC to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetycznych na świecie, która bierze czynny udział w kreowaniu globalnych trendów makijażowych. Tworzy również społeczność profesjonalnych wizażystów oraz osobistości ze świata mody, sztuki i popkultury. Początek MAC Cosmetics miał miejsce w Toronto, gdzie artysta oraz fotograf makijażowy Frank Toskan założył markę Make-Up Cosmetics wraz z właścicielem salonu makijażu Frankiem Angelo.

Bezpośrednią motywacją do założenia kultowej marki makijażowej miał być ówczesny niedobór kosmetyków kolorowych, które dobrze wyglądają na zdjęciach. Do pasjonatów szybko przyłączyli się kolejni styliści, a także redaktorzy mody. Przez długi czas ambasadorką marki była sama Madonna, a w późniejszych latach wiele innych gwiazd, takich jak RuPaul, Lady Gaga, Rihanna czy Ariana Grande.

Dziś kosmetyki MAC są dystrybuowane w ponad 90 krajach na całym świecie, a wśród nich możemy wyróżnić także oddział MAC Polska. Marka regularnie tworzy nowe produkty oraz ponad 50 kolekcji rocznie. Bierze czynny udział w setkach pokazów mody i angażuje się akcje charytatywne, przede wszystkim te mające na celu finansowanie leczenia HIV oraz AIDS. Do tej pory na ten cel MAC zebrało ponad 400 milionów dolarów.

MAC - kosmetyki i akcesoria, dzięki którym podkreślisz swoją osobowość

MAC oficjalnie i wprost promuje indywidualizm oraz różnorodność. Dlatego też kosmetyki MAC są przeznaczone dla wszystkich, bez względu na wiek, rasę czy płeć. Ideę tę podkreśla fakt, że przez długi czas twarzą jednej z najsłynniejszych kolekcji kosmetyków MAC VIVA GLAM była ikona drag queen RuPaul.

Typy produktów MAC

Ze względu na liczne i stale aktualizowane kolekcje, a także szeroką gamę kolorystyczną wszystkich produktów każdy może wybrać idealne dla siebie kosmetyki MAC. Pozwalają one na wykonanie kompletnego, profesjonalnego makijażu. Do Twojej dyspozycji pozostają zatem kosmetyki kolorowe do makijażu oczu, ust oraz twarzy, ale także bazy pod makijaż, produkty utrwalające, pędzle i inne akcesoria do makijażu MAC. W swojej ofercie MAC posiada również kosmetyki pielęgnacyjne, przede wszystkim produkty do demakijażu, kremy do twarzy oraz peelingi.

Poznaj bestsellerowe klasyki marki MAC

  • Podkłady MAC - produkowane przez MAC podkłady cechuje jednolite, trwałe krycie i bogata paleta kolorystyczna dopasowana do każdego rodzaju karnacji. Możesz dopasować konkretny podkład MAC do swoich indywidualnych preferencji, np. z filtrem SPF, wodoodporny, o matowym lub połyskującym wykończeniu.
  • Szminki MAC - znakiem rozpoznawczym marki MAC jest klasyczna, czerwona pomadka. Dziś jednak w Douglas możesz wybrać szminki MAC w niemal każdym odcieniu oraz o dowolnym wykończeniu: matowym, perłowym bądź satynowym.
  • Pędzle MAC - uchodzą za jedne z najlepszych do wykonywania profesjonalnego makijażu. Używając stworzonych przez MAC pędzli, możesz perfekcyjnie rozblendować cienie lub wykonać estetyczne konturowanie. Do Twojego wyboru pozostają pędzle w wielu rozmiarach oraz kształtach do makijażu oczu, ust i do twarzy.