Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Madara

(101)
Hity
Kolor
Właściwości
Typ włosów
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

Madara Cosmetics - skandynawskie kosmetyki naturalne

Poznaj kosmetyki Madara - w łotewskiej ofercie marki znajdziesz produkty tworzone od 2006 roku na bazie organicznych składników. Przemyślane formuły, które łączą moc ekologicznych składników z innowacyjnymi technologiami produkcji cieszą się popularnością w wielu krajach Europy. Teraz są dostępne także w Polsce.

Madara Cosmetics to producent z Łotwy, którego siedziba mieści się w mieście Marupe. Założycielką marki jest Lotte Tisenkopfa-Iltnere, która zadbała o to, by przy powstaniu kosmetyków pracował zespół technologów oraz kosmetologów. Łączą oni starannie wyselekcjonowane naturalne substancje - tak, aby powstały skuteczne i bezpieczne formuły do pielęgnacji twarzy i ciała.

Ta skandynawska marka kładzie nacisk na staranny i bezkompromisowy dobór składników, rzetelne informacje oraz działania przyjazne dla środowiska. Z połączenia tych wartości z pasją i miłością do piękna powstają kosmetyki ekologiczne, które sprawdzają się w codziennej pielęgnacji Twojej skóry.

Madara: kosmetyki naturalne - idealne do makijażu i pielęgnacji

Największą zaletą, jaka wyróżnia tworzone przez Madara kosmetyki do makijażu, są starannie przemyślane formuły czerpiące inspiracje z nordyckich ziół i innych roślin. To one są podstawą składu produktów do pielęgnacji twarzy i ciała, a także tych do makijażu.

Godne uwagi są m.in. produkty takie jak: