Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

GREATEST EUROPEAN EXPERIENCE IN ONE BRAND

Mila Professional to polska marka fryzjerskich kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Oferuje produkty, które tworzone są na bazie zdobytego na przestrzeni lat doświadczenia w branży fryzjerskiej i współpracy ze stylistami fryzur – specjalistami w swoim fachu. Prawdziwą rewolucją w życiu marki było wprowadzenie innowacyjnych kosmetyków Be Eco. Mila Pro, jako pierwsza w branży, stworzyła pielęgnację opartą na formułach opracowanych z zachowaniem zasad PEH Balance.

Świadoma pielęgnacja włosów z BE ECO

PURE VOLUME

Oczyszczanie i objętość

Rozwiązuje problemy osób o włosach niskoporowatych, ze skłonnością do wydzielania nadmiaru sebum i strączkowania, zapewniając uzupełnienie niedoborów protein i humektantów w stosunku do emolientów.

ODKRYJ

SOS NUTRITION

Regeneracja

Rozwiązuje problemy osób o włosach zniszczonych, szorstkich, matowych, ze skłonnością do kołtunienia się i puszenia, zapewniając uzupełnienie niedoborów emolientów w stosunku do humektantów i protein.

ODKRYJ

WATER SHINE

Nawilżenie

Rozwiązuje problemy osób o włosach suchych, matowychi pozbawionych blasku, zapewniając uzupełnienie niedoborów emolientów i humektantów z zachowaniem równowagi w stosunku do protein.

ODKRYJ

Pielęgnacja w duchu eko

BE ECO | BE CARE | BE HAPPY

Kosmetyki BE ECO zostały stworzone z myślą o świadomych konsumentach, którzy szukają pielęgnacji tożsamej z wyznawanymi przez nich wartościami. Inspiracją do ich zaprojektowania była sama natura, a nadrzędnymi celami - stworzenie recepty na rozwiązanie włosowych problemów oraz dbałość o naszą planetę.

NATURALNE SKŁADY

Receptury produktów BE ECO w min. 94% opierają się na najwyższej jakości składnikach naturalnych. Nie zawierają substancji, które mogą zaszkodzić włosom i skórze głowy czyli SLS, SLES, olejów mineralnych, silikonów, parabenów, sztucznych barwników i PEG.

1 / 5
WEGAŃSKIE FORMUŁY

Kosmetyki BE ECO są w 100% wegańskie, co oznacza, że w ich składzie nie ma żadnych komponentów pochodzenia zwierzęcego i nie były testowane na zwierzętach.

2 / 5
RÓWNOWAGA PEH

Produkty BE ECO, dzięki doskonale zbalansowanemu połączeniu składników aktywnych dostarczają włosom właściwe ilości protein, emolientów i humektantów, co jest podstawą utrzymania włosów w doskonałej kondycji.

Proteiny rekonstruują i odbudowują strukturę włosa.
Emolienty tworzą warstwę ochronną i wygładzają włos
Humektanty działają nawilżająco

3 / 5
EKO OPAKOWANIA

Opakowania, w których zamknięte są kosmetyki BE ECO wykonane zostały z trzciny cukrowej, która jest surowcem odnawialnym. BIOPLASTIC sprzyja redukcji emisji gazów cieplarnianych i jest w 100% recyklingowalny.

4 / 5
EKO ETYKIETY

Etykiety powstały z „zielonego” materiału przyjaznemu środowisku. Jest to folia Forest Film, stworzona z odpadu drzewnego - resztek powstałych przy produkcji masy papierniczej - a więc z 100% odnawialnych surowców drewnopochodnych.

5 / 5

MILA PROFESSIONAL

(19)
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: