Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Luksusowy brytyjski dom perfumeryjny

Tchnienie koloru w rzemiosło perfumeryjne

Założony w 2000 roku dom Miller Harris czerpie inspiracje z klasycznej sztuki perfumiarstwa, stosując brytyjską wrażliwość, przekazuje poczucie piękna oraz optymizmu w ikonicznych zapachach. Marka tworząc zapachy zaczyna od natury, oprawiając cenne rośliny w złożone ramy i odnajdując bogactwo w prostocie. Zaciekle chroniąc środowisko, marka jest zaangażowana w stosowanie pięknych, naturalnych materiałów, przekraczając granice kreatywności.

The Colour Editions Collection

Definiuje piękno z nieubłaganym duchem

Scherzo

Intensywnie ekscytujący zapach, pełen koloru, głębi i przypływu słodyczy, Scherzo uchwycawielokwiatową mnogość: ciemnoczerwoną różę, obłoki piwonii oraz słoneczny, żółty narcyz.

Odkryj

Secret Gardenia

Urodzaj kwiatów gardenii w mglisty londyński poranek, ich puszyste płatki skąpane w jasnym, zroszonym świetle.

Odkryj

Rêverie de Bergamote

Żywy cytrusowo-aromatyczny zapach. Energetyczna bergamotka łączy się z mieszanką naturalnych aromatycznych ziół i drzew. Mandarynka wnosi pogodne, energetyczne otwarcie do tego letniego zapachu.

Odkryj

Piękna każdego dnia

Staramy się nadawać naszemu rzemiosłu autentyczności i uczciwości.
Czasem nasze opowieści poszukają prawdy, a czasem opowiadają o radości i ekscentryczności.
Wszystkie nasze historie mają, jednak na celu znalezienie piękna.

Myrica Muse

Truskawka i jagoda Bayberry łączą się z energetyczną naturalną mandarynką i różowym pieprzem w owocowym, ale kuszącym otwarciu. Mariaż przypraw ze zniuansowanymgorzkim charakterem rumu, nadaje Myrica Museuwodzicielskie, wyszukane wykończenie z urokiem retro.

1 / 5
Private Collection

Wyselekcjonowana, przekraczająca granice kolekcja zapachów, w którym perfumiarz ma pełną swobodę stosowania własnych doświadczeń i wspomnień.

2 / 5
Kolekcja do pielęgnacji

Poprawiające samopoczucie i odświeżające zapachy w kolekcji do pielęgnacji ciała i kąpieli. Stworzone, aby zapewnić niesamowite doznania, zawierają delikatne ekstrakty, a także składniki nawilżające oraz witaminę E.

3 / 5
Kolekcja luksusowych dyfuzorów

Nasze dyfuzory z pewnością ubarwią zapachem Twoje wnętrze i poprawią Twój nastrój. Dyfuzor we flakonie o delikatnym, matowym odcieniu, nada uroku i nowoczesności, jednocześnie wprowadzając odrobinę koloru do każdego wnętrza.

4 / 5
Kolekcja luksusowych świec

Kolekcja delikatnie opracowanych świec zapachowych, doskonale roznoszących swój zapach, tworząc luksusowe doznania, które wypełniają wnętrza nawet przez 50 godzin.

5 / 5

Miller Harris

(73)
Hity
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: