Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

Morphe

(159)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

Morphe - najwyższa jakość makijażu

Kosmetyki najwyższej jakości na szczęście nie są już zarezerwowane wyłącznie dla specjalistów. W DOUGLAS zadbaliśmy o to, by produkty amerykańskiej marki Morphe mogły znaleźć się w każdej kosmetycznej kolekcji. Marka Morphe powstała w 2008 w Los Angeles i od tej pory korzystają z niej najpopularniejsi artyści make up w branży. Nie sposób im się dziwić - produkty Morphe wyróżnia niezwykła trwałość i ogromny wybór kolorów oraz wykończeń. Makijaże wykonane przy pomocy produktów Morphe zobaczyć można już od ponad 10 lat nie tylko u największych gwiazd, ale także na wybiegach na całym świecie

Morphe i gwiazdy

Popularność marki Morphe rośnie z każdą kolejną współpracą z największymi nazwiskami w branży make up. Palety przygotowane między innymi z Jamesem Charlesem czy Jaclyn Hill były wyczekiwane przez pasjonatów makijażu i znikały momentalnie ze sklepowych półek. Na sukces marki wpływ mają bez wątpienia bardzo wysoka jakość produktów i ich korzystna cena. To dzięki temu z kosmetyków Morphe korzystają nie tylko wizażyści, a cienie czy pędzle Morphe na stałe zagościły w niezbędnikach wszystkich pasjonatów makijażu.

Palety Morphe - bogactwo kolorów w jednym produkcie

Każda osoba wykonująca makijaż, zarówno jako profesjonalista, jak i w domowym zaciszu, chętnie korzysta z produktów zapewniających jak największą wolność tworzenia. Morphe mając to na uwadze tworzy palety cieni do powiek, których status jest już kultowy. Palety cieni nude, w żywych i niestandardowych kolorach, w kolorach ziemi, pełne ciepłych i zimnych kolorów - w ofercie Morphe każdy znajdzie coś dla siebie. Makijaż twarzy z Morphe jest niezwykle prosty. Możesz wybierać spośród licznych korektorów, róży, bronzerów, pudrów, rozświetlaczy i produktów do ust.

Pędzle, gąbeczki i wiele więcej, czyli akcesoria Morphe

Na komfort wykonywania makijażu i jego trwałość mają też wpływ akcesoria, z których korzystamy. Pędzle Morphe mogą być wykorzystywane do każdego typu makijażu. Szczegółowy opis ich przeznaczenia może być pomocny nawet dla osób, ktore dopiero próbują swych sił w świecie makijażu. Odpowiednio czyszczone i przechowywane pędzle Morphe mogą służyć Ci przez wiele lat. Jeżeli nie wiesz, na jakie pędzle się zdecydować, wybierz jeden ze zestawów. Zamawiając w DOUGLAS paletę i pędzle Morphe możesz zbudować świetną bazę do tworzenia pięknych looków, którą regularnie uzupełnisz nowościami od Morphe.