Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Thierry Mugler A Men - czyli jak pachnie mężczyzna

Inspirowany postacią Srebrnego Surfera, komiksowego superbohatera, zapach Thierry Mugler A Men zaskakuje i zniewala z iście nadprzyrodzoną mocą. Perfumy stworzone przez Jacques’a Hucliera w 1996 roku miały być rynkową odpowiedzią na sukces damskiego zapachu marki Mugler - Angel, który zadebiutował cztery lata wcześniej i podbił świat zupełnie nową jakością nut zapachowych. Oto bowiem klasyczne aromaty drzewne i kwiatowe zostały podbite przez najprzyjemniejsze dla ludzkich zmysłów wonie karmelu i czekolady.

Czy mężczyzna może pachnieć aż tak słodko? Okazuje się, że odpowiednia kompozycja apetycznych aromatów i bardzo silnych, męskich nut paczuli, palonej kawy oraz metalicznej mięty to recepta na prawdziwego superbohatera.

Kultowy Thierry Mugler A Men łamie wszystkie stereotypy

Tak jak w uwielbianych przez mężczyzn filmach z gatunku fantasy, w krainie zapachów wszystko jest możliwe. Perfumy Thierry Mugler A Men to nic innego jak walka żywiołów zamkniętych w ultranowoczesnym, prostokątnym flakonie z reliefem magnetyzującej, lodowej gwiazdy.

Pierwsze spotkanie z zapachem uderza mocą metalowych akordów mięty, lawendy oraz bergamotki. Wraz z upływem czasu intensywna, surowa moc zachłannego, wszechmocnego mężczyzny ustępuje miejsca rozgrzewającym nutom czekolady, cedru i paczuli, które podsuwają słodkie obrazy zmysłowości i wewnętrznego ciepła. Fantastyczna podróż przez zadziwiającą krainę aromatów pozostawia wizerunek eleganckiego, szarmanckiego mężczyzny, otulonego zapachem palonej kawy, ambry i piżma.

Tylko dla wyjątkowych mężczyzn

Thierry Mugler A Men woda toaletowa, jest ekscytującą opowieścią toczącą się na pograniczu realnego świata i sfery nieograniczonej wyobraźni. Zapach pasuje mężczyznom pełnym sprzeczności i tajemnic - silnym, ale wrażliwym zarazem; bezpośrednim, ale i nieodgadnionym. Do klasycznego zapachu Thierry Mugler A Men stworzono całą serię kosmetyków do ciała i pod prysznic, które razem stwarzają niepowtarzalną aurę nowoczesnego bohatera, który śmiało idzie przez życie, nie wahając się użyć swojego czaru osobistego i siły przebicia.

W perfumerii DOUGLAS znajdziesz zarówno te popularne perfumy marki, jak i inne perfumy męskie Mugler. Co więcej, w DOUGLAS znajdziesz również perfumy damskie Mugler, które idealnie nadadzą się na prezent dla wyjątkowej kobiety w Twoim życiu. Spraw swojej ukochanej niespodziankę lub urzeknij ją swoim nowym zapachem od Thierry Mugler!