Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Neomoshÿ
Włosy
Pielęgnacja włosów
Neomoshÿ - Olejki i serum do włosów
Neomoshÿ - Olejki i serum do włosów4
wyniki
Neomoshÿ - Olejki i serum do włosów
(4)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Oferty
Serum do włosów dla Unisex Neomoshÿ BONDE ULTRAVIOLET Ω9 serum 180 ml
Neomoshÿ
BONDE ULTRAVIOLET Ω9 serum
Serum do włosów
77,79 zł
180 ml (43,22 zł / 100 ml)
NEW
Serum do włosów dla Unisex Neomoshÿ Serum ULTIMATE HAIR REPAIR 180 ml
Neomoshÿ
Serum ULTIMATE HAIR REPAIR
Serum do włosów
85,89 zł
180 ml (47,72 zł / 100 ml)
NEW
Serum do włosów dla Unisex Neomoshÿ Serum MAGNIFICENT VOLUME 180 ml
Neomoshÿ
Serum MAGNIFICENT VOLUME
Serum do włosów
74,59 zł
180 ml (41,44 zł / 100 ml)
Serum do włosów dla Unisex Neomoshÿ Serum ABSOLUT HYDRATION 180 ml
Neomoshÿ
Serum ABSOLUT HYDRATION
Serum do włosów
82,89 zł
180 ml (46,05 zł / 100 ml)