Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Już teraz przeceniliśmy prawie wszystko o 20% i więcej...Nie potrzebujesz kodu!

NYX Professional Makeup - Cienie do powiek

(16)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Kategoria
Efekt
Krycie
Ocena
Cena
Sortuj według:

NYX cienie do powiek - podkreśl swoją wyjątkowość

Marka kosmetyczna NYX oferuje wysokiej jakości kosmetyki do makijażu oczu. Sygnowane przez NYX cienie do powiek występują w wielu formach, które ułatwiają aplikację i pozwalają na uzyskanie makijażu o różnorodnym finiszu. Cienie do powiek NYX są dostępne w:

  • klasycznej formie prasowanej (zarówno pojedyncze, jak i w paletach),
  • kredce o kremowej formule,
  • foliowym pigmencie zastygającym na powiece,
  • nakładanym pędzelkiem żelu.

Jeżeli poszukujesz minimalistycznego produktu, który możesz zawsze mieć przy sobie w kosmetyczce, polecamy w szczególności produkowane przez NYX pojedyncze cienie prasowane. Intensywnie napigmentowane formuły zawarto w eleganckich, zamykanych pojemniczkach. Kosmetyki te występują w szerokiej gamie kolorystycznej i wielu atrakcyjnych wizualnie finiszach - od oszałamiającego brokatu, poprzez kuszącą satynę, po elegancki mat.

NYX paleta cieni - wybierz preferowaną formę, kolory i wykończenie

Paleta cieni do powiek NYX to zdecydowanie wizytówka tej marki kosmetycznej. Wybór palet jest naprawdę ogromny i dotyczy nie tylko gamy kolorów, ale także ich ilości do wyboru. Na wyjazdy dobrze sprawdzi się mała NYX paletka z Twoimi sześcioma ulubionymi kolorami. Nie będzie zajmować dużo miejsca w bagażu, ale dzięki ciekawemu zestawieniu kolorystycznemu wciąż będziesz mogła wyczarować zachwycający makijaż oka. W domowej toaletce warto jednak mieć także pełnowymiarowe palety cieni NYX, które dają najszersze możliwości makijażowe.

Wybór palety cieni do powiek warto dopasować przede wszystkim do własnych preferencji. Jeśli jednak nie gustujesz wyłącznie w perłowych lub wyłącznie w matowych cieniach, polecamy postawić na różnorodność. Najbardziej użytkowe palety cieni, to takie, które zawierają cienie o różnych wykończeniach i szeroki przekrój kolorystyczny. Dobrze jednak, aby cienie posiadały podobną temperaturę, czyli miały albo ciepły, albo zimny odcień. Wówczas najłatwiej i najestetyczniej połączyć je ze sobą podczas wykonywania makijażu.

Makijaż na każdą okazję paletami cieni NYX

Niemal każda sygnowana przez NYX paleta cieni do powiek pozwala na wyczarowanie makijażu zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe wyjścia. Projektanci NYX w sposób przemyślany dobierają zestawienia kolorystyczne, pozostawiając Ci dużą dowolność w tworzeniu makijażu. Wybierając paletę cieni NYX w perfumerii Douglas, możesz liczyć na zakup oryginalnego, wysokiej jakości produktu do makijażu, który może posłużyć Ci przez długie lata. W naszej perfumerii masz również wyjątkowo szeroki wybór palet NYX, których kolorystykę dopasujesz nie tylko do posiadanej karnacji czy koloru oczu, ale też na przykład do aktualnie panującej pory roku.