Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Rabaty do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Salerm
Salerm - Włosy
Salerm - Włosy7
wyniki
Salerm - Włosy
(7)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Odpowiedzialność
Oferty
Maska do włosów dla Unisex Salerm Terapia DERMOCALM 250 ml
Salerm
Terapia DERMOCALM
Maska do włosów
109,89 zł
250 ml (43,96 zł / 100 ml)
NEW
Żel do włosów dla Mężczyzna Salerm WET GEL+ medium hold wet look styling gel 200 ml
Salerm
WET GEL+ medium hold wet look styling gel
Żel do włosów
98,79 zł
200 ml (49,40 zł / 100 ml)
Żel do włosów dla Mężczyzna Salerm WET GEL ROCK extra-strong wet look styling gel 200 ml
Salerm
WET GEL ROCK extra-strong wet look styling gel
Żel do włosów
97,69 zł
200 ml (48,85 zł / 100 ml)
Kuracja do włosów dla Kobieta Salerm Balsam MULTI-PROTEINOWY 1200 ml
Salerm
Balsam MULTI-PROTEINOWY
Kuracja do włosów
145,09 zł
1200 ml (12,09 zł / 100 ml)
Odżywki bez spłukiwania dla Unisex Salerm SALERM 21 silk protein leave-in conditioner 200 ml
Salerm
SALERM 21 silk protein leave-in conditioner
Odżywki bez spłukiwania
119,89 zł
200 ml (59,95 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Szampon do włosów dla Unisex Salerm NUTRIENT szampon witaminowy do włosów 300 ml
Salerm
NUTRIENT szampon witaminowy do włosów
Szampon do włosów
91,39 zł
300 ml (30,46 zł / 100 ml)
Kuracja do włosów dla Unisex Salerm 250 ml
Salerm
Kuracja do włosów
128,99 zł
250 ml (51,60 zł / 100 ml)