Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Sol de Janeiro
Sol de Janeiro - Bum Bum
Sol de Janeiro - Bum Bum5
wyniki
Sol de Janeiro - Bum Bum
(5)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Prezent na
Krem do ciała dla Kobieta Sol de Janeiro Bum Bum Cream 240 ml
Sol de Janeiro
Bum Bum
Cream
Krem do ciała
151,09 zł
240 ml (62,95 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Odżywki bez spłukiwania dla Unisex Sol de Janeiro Milky Leave-In 62 210 ml
Sol de Janeiro
Milky Leave-In 62
Odżywki bez spłukiwania
125,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
93,75 zł
210 ml (59,52 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
NEW
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Dezodorant dla Unisex Sol de Janeiro Bum Bum Rio Deo Cheirosa 62 57 g
Sol de Janeiro
Bum Bum
Rio Deo Cheirosa 62
Dezodorant
Cena regularna
92,00 zł
71,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
55,99 zł
57 g (125,44 zł / 100 g)
Peeling do ciała dla Kobieta Sol de Janeiro Bum Bum Body Scrub 220 g
Sol de Janeiro
Bum Bum
Body Scrub
Peeling do ciała
Cena regularna
194,00 zł
172,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
165,49 zł
220 g (78,63 zł / 100 g)
Olejek do ciała dla Unisex Sol de Janeiro Bum Bum Body Firmeza Oil 100 ml
Sol de Janeiro
Bum Bum
Body Firmeza Oil
Olejek do ciała
Cena regularna
241,00 zł
149,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
134,00 zł
100 ml (149,99 zł / 100 ml)