Dostawa gratis od 149 zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Tołpa

(222)
Hity
Właściwości
Typ włosów
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Efekt
Ocena
Cena
Sortuj według:

Tołpa - wyjątkowa historia niezwykłego składnika

Początki historii marki Tołpa sięgają lat 60. XX wieku. To wówczas profesor biologii, Stanisław Tołpa, rozpoczął badania nad ekstraktem z torfu. To on, po wielu latach pracy tego naukowca, stał się podstawą produktów dobrze znanej marki. Początkowo skupiała się ona na produkcji leków, a już w 1994 roku weszła na rynek kosmetyczny.

Na czym polega sekret kosmetyków Tołpa?

Sekretem kosmetyków Tołpa jest właśnie ekstrakt z torfu. Ten składnik aktywny wszechstronnie wspiera funkcjonowanie skóry, a zwłaszcza jej:

  •  ochronę,
  •  nawilżenie,
  •  regenerację,
  •  wzmocnienie odporności,
  •  ochronę przed stresem oksydacyjnym,
  •  zabezpieczenie przed rozwojem bakterii.

Jest bogaty w fulwokwasy, fenolokwasy, aminokwasy, cukry i peptydy oraz minerały i wiele makro- i mikroelementów. To on jest podstawą większości formuł produktów polskiej marki, a w szczególności kosmetyków do twarzy.Tołpa w pielęgnacji stawia na minimalizm, w myśl zasady „coś wielkiego z małych rzeczy".

Dla kogo są odpowiednie kosmetyki Tołpa?

Bez względu na to, ile masz lat i jaką skórę, możesz postawić na markę Tołpa. Kosmetyki, które powstają w tej polskiej firmie, są dostępne w wielu liniach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Znajdziesz wśród nich kosmetyki:

  •  dla kobiet i dla mężczyzn - uwzględniające potrzeby pielęgnacyjne obu płci,
  • dla osób młodych, z cerą problematyczną oraz dla skóry dojrzałej – skomponowane tak, aby pielęgnacja trafiała w potrzeby każdej osoby,
  • do pielęgnacji ciała - w tym balsamy, serum czy produkty do kąpieli.

Przyjrzyj się poszczególnym liniom i zadecyduj, która z nich najlepiej odpowiada potrzebom Twojej skóry.


Pamiętaj: produkty Tołpa zostały przebadane alergologicznie.

Bestsellery Tołpa dostępne w perfumeriach Douglas!

Chcesz sięgnąć po produkowane przez Tołpa kosmetyki? Zrób to w perfumeriach Douglas. Znajdziesz u nas największe bestsellery marki, które zyskały miano kultowych. Czekają na Ciebie m.in. przygotowane przez Tołpa zestawy do pielęgnacji skóry męskiej i damskiej, słynny peeling enzymatyczny Tołpa sebio, krem do ciała cellulite, serum do biustu i wiele więcej. Odwiedź nasze perfumerie lub skontaktuj się on-line. Podpowiemy Ci, które produkty polskiej marki będą dla Ciebie odpowiednie!