Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Weleda
Twarz
Weleda - Pielęgnacja twarzy
Weleda - Pielęgnacja twarzy17
wyniki
Weleda - Pielęgnacja twarzy
(17)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Typ skóry
Krem przeciwsłoneczny do ciała dla Kobieta Weleda UV Glow Lekki krem SPF 30 30 ml
Weleda
UV Glow Lekki krem SPF 30
Krem przeciwsłoneczny do ciała
59,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
47,92 zł
30 ml (199,67 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
NEW
Krem na noc dla Kobieta Weleda Konturujący krem na noc z goryczką letnią i szarotką alpejską 40 ml
Weleda
Konturujący krem na noc z goryczką letnią i szarotką alpejską
Krem na noc
Cena regularna
115,90 zł
105,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
92,72 zł
40 ml (263,75 zł / 100 ml)
Krem na dzień dla Kobieta Weleda Konturujący krem na dzień z goryczką letnią i szarotką alpejską 40 ml
Weleda
Konturujący krem na dzień z goryczką letnią i szarotką alpejską
Krem na dzień
111,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
89,49 zł
40 ml (279,75 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem na noc dla Unisex Weleda Odżywczy krem na noc 40 ml
Weleda
Odżywczy krem na noc
Krem na noc
Cena regularna
88,90 zł
72,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
59,49 zł
40 ml (181,25 zł / 100 ml)
Krem na dzień dla Unisex Weleda Skin Food Odżywczy krem na dzień 40 ml
Weleda
Skin Food Odżywczy krem na dzień
Krem na dzień
Cena regularna
86,90 zł
67,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
57,99 zł
40 ml (169,75 zł / 100 ml)
Krem na noc dla Unisex Weleda Granat Firming Night Cream 40 ml
Weleda
Granat
Firming Night Cream
Krem na noc
Cena regularna
99,90 zł
92,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
72,40 zł
40 ml (231,25 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Weleda Żel 2w1 150 ml
Weleda
Żel 2w1
Krem do twarzy
Cena regularna
33,90 zł
27,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,99 zł
150 ml (18,00 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Weleda Balsam 30 ml
Weleda
Balsam
Krem do twarzy
Cena regularna
36,90 zł
31,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
25,20 zł
30 ml (106,33 zł / 100 ml)
Krem na dzień dla Kobieta Weleda Wild Rose Wygładzający krem na dzień z dziką różą i białą herbatą 40 ml
Weleda
Wild Rose
Wygładzający krem na dzień z dziką różą i białą herbatą
Krem na dzień
Cena regularna
85,90 zł
72,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
67,49 zł
40 ml (182,48 zł / 100 ml)
Krem na noc dla Kobieta Weleda Dzikie róże Wygładzający krem na noc z dziką różą i białą herbatą 40 ml
Weleda
Dzikie róże
Wygładzający krem na noc z dziką różą i białą herbatą
Krem na noc
Cena regularna
88,90 zł
77,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
71,12 zł
40 ml (193,75 zł / 100 ml)
Serum anti-aging dla Kobieta Weleda Konturujące serum do twarzy z goryczką letnią i szarotką alpejską 30 ml
Weleda
Konturujące serum do twarzy z goryczką letnią i szarotką alpejską
Serum anti-aging
Cena regularna
123,90 zł
115,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
99,12 zł
30 ml (384,97 zł / 100 ml)
Krem na noc dla Unisex Weleda Skin Food Odżywcza pielęgnacja na noc 40 ml
Weleda
Skin Food
Odżywcza pielęgnacja na noc
Krem na noc
87,29 zł
40 ml (218,23 zł / 100 ml)
Olejek do twarzy dla Kobieta Weleda Granat Ujędrniający olejek do twarzy Granat 30 ml
Weleda
Granat
Ujędrniający olejek do twarzy Granat
Olejek do twarzy
Cena regularna
116,90 zł
99,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
84,00 zł
30 ml (330,00 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Weleda Hamamelis ONESTEP CLEANSER & TONER 100 ml
Weleda
Hamamelis
ONESTEP CLEANSER & TONER
Krem do twarzy
52,90 zł
100 ml (52,90 zł / 100 ml)
Pięlęgnacja Anti-Aging dla Kobieta Weleda Koncentrat wzmacniający i odbudowujący z wiesiołka 30 ml
Weleda
Koncentrat wzmacniający i odbudowujący z wiesiołka
Pięlęgnacja Anti-Aging
110,89 zł
30 ml (369,63 zł / 100 ml)
Nowość, wkrótce u nas
Krem na dzień dla Unisex Weleda Wiesiołek – ujędrniający krem na dzień 30 ml
Weleda
Wiesiołek – ujędrniający krem na dzień
Krem na dzień
114,99 zł
30 ml (383,30 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Nowość, wkrótce u nas
Krem na noc dla Unisex Weleda Evening Primrose Age Revitalising Night Cream 30 ml
Weleda
Evening Primrose Age Revitalising Night Cream
Krem na noc
115,89 zł
30 ml (386,30 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Nowość, wkrótce u nas