Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Weleda
Twarz
Weleda - Serum do twarzy
Weleda - Serum do twarzy10
wyniki
Weleda - Serum do twarzy
(10)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Dla kogo
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Typ skóry
Glow Serum dla Unisex Weleda Skin Food Serum drops 30 ml
Weleda
Skin Food
Serum drops
Glow Serum
48,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,12 zł
30 ml (163,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Serum nawilżające dla Unisex Weleda Brązujace serum w kroplach 30 ml
Weleda
Brązujace serum w kroplach
Serum nawilżające
48,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,12 zł
30 ml (163,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Serum z kwasem hialuronowym dla Unisex Weleda Nawilżające serum w kroplach z kwasem hialuronowym 30 ml
Weleda
Nawilżające serum w kroplach z kwasem hialuronowym
Serum z kwasem hialuronowym
Cena regularna
48,90 zł
44,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,12 zł
30 ml (149,97 zł / 100 ml)
Serum z witaminą C dla Unisex Weleda Serum w kroplach zmniejszajace widoczność porów 30 ml
Weleda
Serum w kroplach zmniejszajace widoczność porów
Serum z witaminą C
48,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,12 zł
30 ml (163,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Serum nawilżające dla Unisex Weleda Skin Food Skin Food Super serum 30 ml
Weleda
Skin Food
Skin Food Super serum
Serum nawilżające
87,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
70,32 zł
30 ml (293,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Serum anti-aging dla Kobieta Weleda Konturujące serum do twarzy z goryczką letnią i szarotką alpejską 30 ml
Weleda
Konturujące serum do twarzy z goryczką letnią i szarotką alpejską
Serum anti-aging
Cena regularna
123,90 zł
115,49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
99,12 zł
30 ml (384,97 zł / 100 ml)
Serum anti-aging dla Unisex Weleda Przeciwstarzeniowe serum w kroplach z astaksantyną 30 ml
Weleda
Przeciwstarzeniowe serum w kroplach z astaksantyną
Serum anti-aging
Cena regularna
48,90 zł
42,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,12 zł
30 ml (141,67 zł / 100 ml)
Serum anti-aging dla Unisex Weleda Granat Firming Face Serum 30 ml
Weleda
Granat
Firming Face Serum
Serum anti-aging
111,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
81,20 zł
30 ml (373,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Serum nawilżające dla Unisex Weleda Odżywcze serum w kroplach z kwasami omega 30 ml
Weleda
Odżywcze serum w kroplach z kwasami omega
Serum nawilżające
Cena regularna
48,90 zł
44,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
39,12 zł
30 ml (149,97 zł / 100 ml)
Serum anti-aging dla Mężczyzna Weleda For Men Wielozadaniowe serum do twarzy 5 w 1 dla Mężczyzn 30 ml
Weleda
For Men
Wielozadaniowe serum do twarzy 5 w 1 dla Mężczyzn
Serum anti-aging
Cena regularna
63,90 zł
52,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
42,49 zł
30 ml (176,33 zł / 100 ml)