Darmowa dostawa od 49 zł  |  Bezpłatny zwrot przez 30 dni  |  Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹  |  3 próbki gratis¹  |  Ponad 60 000 produktów

YANKEE CANDLE

(47)
Hity
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według:

Świeczki Yankee Candle - wypełnij swoją przestrzeń najpiękniejszymi zapachami

Znany na całym świecie amerykański producent Yankee Candle tworzy zapachy oraz akcesoria do wnętrz i samochodów. Największą popularność zyskały świece Yankee Candle występujące w różnej wielkości, formie oraz kolorach, a przede wszystkim w niezliczonej ilości kompozycji zapachowych. Produkowane przez Yankee Candle świece często bazują na niebanalnych zapachach przywodzących na myśl konkretne czynności lub wspomnienia. To na przykład aromat świeżo wypranych, miękkich ręczników, jesiennego deszczu czy dopiero co upieczonej szarlotki. Oczywiście dostępne są także Yankee Candle świeczki o klasycznych aromatach, między innymi cytrusów, kwiatów czy przypraw.

Wybierz świece Yankee Candle do swojego wnętrza

Zapachy Yankee Candle w formie świeczek można dopasować do każdego wnętrza. Twoja ulubiona świeczka Yankee Candle jest dostępna zarówno w rozmiarze niespełna pięćdziesięciogramowego podgrzewacza, jak i półkilogramowej świecy zamkniętej w eleganckim, szklanym słoju. Przygotowana przez Yankee Candle świeczka w szklanym słoju doskonale sprawdzi się w łazience, gdzie możesz zapalić ją podczas odprężającej kąpieli. Z kolei duża świeca Yankee Candle w szklanym słoju będzie stanowić estetyczny element dekoracyjny salonu czy sypialni. Ciekawe rozwiązanie stanowi także świeca Yankee Candle z dwoma lub trzema knotami, która jeszcze szybciej i intensywniej emituje zapach po zapaleniu. Z tego powodu najlepiej używać jej w dużych pomieszczeniach, na przykład biurze typu open space lub pokoju z antresolą.

Gdzie jeszcze można stosować przygotowywane przez Yankee Candle zapachy?

Choć świeczki zapachowe Yankee Candle kojarzą nam się przede wszystkim ze stosowaniem w pomieszczeniach, producent tworzy także zapachy Yankee Candle do samochodu. Aromat, jaki posiada Twoja ulubiona świeczka zapachowa Yankee Candle, prawdopodobnie występuje także w formie odświeżacza, który możesz zawiesić w swoim samochodzie. Kształt małej zawieszki został zainspirowany charakterystycznym kształtem słojów zawierających zapachy Yankee Candle. Trwałość takiego odświeżacza wynosi aż 4 tygodnie!

Przetestuj dostępne w Douglas zapachy do samochodu Yankee Candle

Nabywając w Douglas świece zapachowe Yankee Candle, koniecznie przetestuj dostępne w naszej perfumerii zapachy do samochodu Yankee Candle. Możesz wybrać przyjemny aromat nowego auta lub jeden z uniwersalnych zapachów, które prezentuje także każda świeca zapachowa Yankee Candle. Produkowane przez Yankee Candle zapachy do samochodu, tak samo jak prawdziwe perfumy, posiadają głowę, serce i bazę. Dzięki temu wraz z upływem czasu stosowania odświeżacza odkryjesz coraz to nowsze nuty zapachowe.