Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Gładkie nogi

Golenie bez podrażnień

Zadbaj o gładką skórę nóg bez podrażnień. Dobrze wykonany zabieg golenia i depilacji nie powoduje podrażnień, ani wysuszenia skóry. Poznaj sposoby na przyjemną depilacje w domu, bez podrażnień, czerwonych kropek i przesuszenia. Dobierz odpowidni peeling przed, piankę lub krem do golenia oraz dogłębne nawilżenie skóry po zabiegu.

Image alt tag

To przyniesie ukojenie

Wybierz odpowiednie produkty

Gładka skóra zaczyna się od użycia właściwych produktów. Nawilżające formuły chronią skórę przed utratą wilgoci i podrażnieniami. Wypróbuj piankę Venus Vanilla Dream z dodatkiem Olay.

Image alt tag

Zapobiegnij podrażnieniom

Nawet jeśli nie ma pewnego sposobu na całkowite uniknięcie podrażnień po goleniu, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić dla swojej skóry, aby zminimalizować ryzyko!

Delikatny peeling

Delikatne złuszczanie przed goleniem usunie martwe komórki naskórka z powierzchni skóry. Zmniejsza to również ryzyko wrastania włosków!

1 / 6
Precyzyjne ostrza

Regularnie wymieniaj żyletkę, ponieważ im jest ostrzejsza, tym mniej podrażnia skórę podczas golenia. 

2 / 6
Mocne nawilżenie

Sucha skóra prowadzi do podrażnień skóry! Przed wykonaniem golenia zrób ciepłą kąpiel lub prysznic. Następnie obficie nałóż żel do golenia, aby nie utracić nawilżenia.

3 / 6
Dobrze dobrana maszynka

Jeśli to możliwe, użyj maszynki do golenia z trzema lub więcej ostrzami! Dzięki temu depilacja będzie wymagała mniejszej ilości pociągnięć maszynką i będzie delikatniejsza dla skóry.

4 / 6
Technika

Szczególnie wrażliwą skórę należy golić w kierunku, w którym rosną włosy. Daj sobie też wystarczająco dużo czasu i używaj lekkich, równomiernych pociągnięć golenia, aby niepotrzebnie nie podrażniać skóry.

5 / 6
Nałóż balsam

Po goleniu nałóż nawilżający balsam lub olejek, aby zapobiec wysuszeniu, ukoić skórę i ochronić ją przed podrażnieniami. 

6 / 6