Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹
Ciało

Golarki i depilatory

(126)
Rodzaj produktu
Cechy produktu
Dla kogo
Prezent na
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Depilator laserowy - skuteczny sposób na gładką skórę

Aksamitnie gładka skóra jest marzeniem każdej zadbanej kobiety. Niestety, najpopularniejsze metody depilacji nie są zbyt skuteczne, ani najprzyjemniejsze. Rozwiązaniem problemu niepożądanego owłosienia jest laser do depilacji, który do niedawna spotkać można było tylko w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych. Dziś każda z nas może cieszyć się profesjonalnym i bezpiecznym zabiegiem wykonywanym w wolnej chwili, w zaciszu własnej łazienki. Domowy depilator laserowy jest łatwym w użyciu urządzeniem, dzięki któremu szybko i trwale można pozbyć się zbędnych włosków z każdej partii ciała.

Jak działają lasery do depilacji?

Depilatory laserowe domowe są urządzeniami, które wytwarzają skoncentrowaną wiązkę światła, będącą nośnikiem energii uszkadzającej mieszki włosowe. Wiązka energii pochłaniana jest przez melaninę, czyli barwnik włosa. Światło trafia do mieszka i niszczy go, sprawiając, że włosy na ciele słabną, a w konsekwencji przestają rosnąć. Domowy depilator laserowy różni się od używanego w salonie mocą emitowanej energii, dzięki czemu zabieg staje się całkowicie bezpieczny. Poręczny kształt oraz wymienne nakładki pozwalają na komfortową depilację nóg, pach, okolic bikini, ale także walkę z niechcianym owłosieniem na delikatnej skórze twarzy. Depilator domowy laserowy najnowszej generacji posiada regulację umożliwiającą naświetlanie mniejszych lub większych partii ciała, a także ustawienia dopasowujące siłę wiązki energii do odcienia karnacji. Depilator laserowy przeznaczony do użytku domowego pozwala też uniknąć jednego z najczęściej spotykanych problemów podczas tradycyjnych metod, czyli ryzyka wrastających włosków.

Depilator laserowy domowy - profesjonalna i komfortowa pielęgnacja

Depilator laserowy jest urządzeniem niezwykle prostym w obsłudze. Nagrzany do odpowiedniej mocy aparat należy lekko przycisnąć do oczyszczonej, suchej skóry w miejscu, które chcemy wydepilować. Pojawiający się błysk świadczy o tym, że wiązka światła została uwolniona. W czasie depilacji szczególnie wrażliwych miejsc odczuwalne jest delikatne ukłucie, ale doznania są nieporównywalnie mniej przykre, niż podczas popularnych sposobów walki ze zbędnymi owłosieniem. Zaleca się, by domowy depilator laserowy stosować raz na dwa tygodnie, a na miesiąc przed zaplanowanym zabiegiem powstrzymać się od kąpieli słonecznych oraz chemicznych pilingów. W sklepie internetowym Douglas można znaleźć laser do depilacji, dostosowany do indywidualnych potrzeb kobiet i mężczyzn, ceniących komfort oraz najwyższą jakość.