Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹
Ciało

Prezerwatywy

(27)
Rodzaj produktu
Cechy produktu
Dla kogo
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Prezerwatywy – maksimum satysfakcji i bezpieczeństwa

Prezerwatywy są najczęściej wybieraną formą antykoncepcji mechanicznej. Zapewniają przy tym podwójną ochronę – zabezpieczają nie tylko przed niechcianą ciążą, ale także przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Aby jednak mogły jak najlepiej spełniać swoje zadanie, ważne jest odpowiednie dopasowanie. Oprócz rodzaju, kluczową rolę odgrywa rozmiar prezerwatywy. Zwykle określany jest literowo, podobnie do rozmiaru odzieży. Wiodące marki oferują kondomy w rozmiarze od XXS do XXL. Zdarza się również, że rozmiar prezerwatywy jest podany w milimetrach. Jak go odpowiednio dopasować? Najlepszym sposobem jest zmierzenie długości i obwodu członka we wzwodzie, a następnie dopasowanie rozmiaru prezerwatywy zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu. Standardowe, uniwersalne kondomy mają zwykle od 53 do 56 mm średnicy i od 11 do 12 cm długości.

Prezerwatywy – różne rodzaje dla urozmaiconego życia erotycznego

Uniwersalne nie oznacza jednak odpowiednie dla wszystkich. W przypadku prezerwatyw zasadniczą rolę odgrywa odpowiednie dopasowanie. Zbyt luźny kondom może zsunąć się z penisa, z kolei za ciasny powoduje dyskomfort i zmniejsza satysfakcję płynącą ze zbliżenia. Za ciasna prezerwatywa może także pęknąć podczas stosunku.

Oprócz rozmiaru ważną kwestią pozostaje rodzaj prezerwatyw. Poza klasycznymi, wiodące marki oferują rozwiązania spełniające dodatkowe funkcje. Ogromną różnorodność znajdziesz wśród propozycji Durex. Dla zwiększenia doznań i poczucia jeszcze większej bliskości stworzono cienkie i ultracienkie prezerwatywy Durex Invisible i Durex Feel Thin. To rozwiązania, które nie tylko zapewniają satysfakcję ze zbliżenia, ale są bardzo wytrzymałe, więc gwarantują maksimum bezpieczeństwa.

Z kolei sposobem na wydłużenie przyjemności są kondomy Durex Performa. Nawilżone od zewnętrznej strony specjalnym żelem o działaniu lekko znieczulającym, sprawiają, że zbliżenie może trwać o wiele dłużej. Jeśli natomiast szukasz kondomów z dodatkowym nawilżeniem od zewnętrznej strony sięgnij po prezerwatywy Durex Safe z dodatkowym lubrykantem na bazie silikonu.

A może chcesz urozmaicić swoje życie erotyczne? Sięgnij więc po Durex prezerwatywy z wypustkami albo prążkami. Znakomicie sprawdzą się także kondomy Durex Emoji. Dostępne w ciekawej oprawie graficznej, zachęcą do rozmów o tym, co najbardziej inspiruje i pociąga Ciebie oraz Twojego partnera lub partnerkę podczas chwil spędzanych tylko we dwoje.

Z myślą o specjalnych potrzebach mężczyzn Durex stworzył prezerwatywy w większych rozmiarach. Znajdziesz je przede wszystkim w serii Invisible XL oraz Feel Thin XL. Zaletą obu rozwiązań są supercienkie ścianki potęgujące doznania intymne. W ofercie marki znajdziesz także kondomy nielateksowe, które są najlepszym dowodem na to, że alergia wcale nie musi oznaczać rezygnacji z satysfakcjonującego i bezpiecznego życia seksualnego.

Prezerwatywy Durex – bezpieczeństwo i różnorodność wyboru

Prezerwatywy Durex od wielu lat pozostają synonimem najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Poddawane licznym testom i tworzone w oparciu o nowoczesne technologie, są wytrzymałe oraz zapewniają maksimum doznań podczas zbliżenia. Pozwalają więc w pełni cieszyć się życiem erotycznym.

W ofercie DOUGLAS znajdziesz zarówno Durex prezerwatywy w niewielkich, podręcznych opakowaniach, jak i praktyczne multipacki skupiające kondomy różnych rodzajów. To, które z nich wybierzesz będzie zależeć tylko od Ciebie i Twojej partnerki lub partnera. W ten sposób dopasujesz rodzaj prezerwatyw do tego, na co oboje będziecie mieć ochotę.

Gdzie kupić prezerwatywy? Oczywiście w DOUGLAS online!

Ciesz się seksem i dbaj o bezpieczeństwo – nie tylko swoje. Jeśli zastanawiasz się, jak kupić prezerwatywy, odpowiedź jest prosta: w DOUGLAS online. U nas możesz zamówić ulubione kondomy przez Internet – szybko, łatwo i dyskretnie. W naszej ofercie znajdziesz również gadżety erotyczne, kosmetyki do higieny intymnej i lubrykanty. Zamów wybrane produkty online i przekonaj się, jakie to wygodne.