Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Rabaty do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Ciało
Pielęgnacja stóp
Kąpiel dla stóp
Kąpiel dla stóp8
wyniki
Kąpiel dla stóp
(8)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Odpowiedzialność
Oferty
Kąpiel do stóp dla Unisex Nivelazione Sól ziołowa do kąpieli stóp 600 g
Nivelazione
Sól ziołowa do kąpieli stóp
Kąpiel do stóp
Cena regularna
16,99 zł
14,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,50 zł
600 g (2,42 zł / 100 g)
Kąpiel do stóp dla Mężczyzna Unit4Men Aktywna sól do stóp z mocznikiem 700 g
Unit4Men
Aktywna sól do stóp z mocznikiem
Kąpiel do stóp
85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
63,75 zł
700 g (12,14 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
Kąpiel do stóp dla Unisex Kneipp Kryształki do kąpieli stóp 500 g
Kneipp
Kryształki do kąpieli stóp
Kąpiel do stóp
25,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,49 zł
500 g (5,20 zł / 100 g)
Kod:
JESIEN
Kąpiel do stóp dla Unisex Revlon Pediprep Spa 1 szt.
Revlon
Pediprep Spa
Kąpiel do stóp
143,89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
161,49 zł
-10%
1 szt. (143,89 zł / 1 szt.)
Sale
Kąpiel do stóp dla Unisex Mavala SÓL DO KĄPIELI STÓP 300 g
Mavala
SÓL DO KĄPIELI STÓP
Kąpiel do stóp
115,00 zł
300 g (38,33 zł / 100 g)
Kąpiel do stóp dla Unisex Margaret Dabbs Fabulous Feet - Foot Soak 200 ml
Margaret Dabbs
Fabulous Feet - Foot Soak
Kąpiel do stóp
181,49 zł
200 ml (90,75 zł / 100 ml)
Kąpiel do stóp dla Unisex Mavala KONCENTRAT DO KĄPIELI STÓP 75 ml
Mavala
KONCENTRAT DO KĄPIELI STÓP
Kąpiel do stóp
89,00 zł
75 ml (118,67 zł / 100 ml)
Kąpiel do stóp dla Unisex Margaret Dabbs Pure Feet Reviving Foot Soak 200 ml
Margaret Dabbs
Pure Feet Reviving Foot Soak
Kąpiel do stóp
129,32 zł
200 ml (64,66 zł / 100 ml)
Nowość, wkrótce u nas