Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Stylizacje paznokci na jesień

Graficzne linie czy faliste akcenty? Zainspiruj się naszymi jesiennymi stylizacjami paznokci i stwórz przyciągający wzrok manicure! Podpowiemy Ci również, jak przygotować paznokcie do stylizacji.

Charakterystyczne wzory

Spróbuj różnych wzorów na każdym paznokciu! Klasyczny francuski manicure można uzyskać za pomocą szablonu, a kształty fal domalujesz cienkim pędzelkiem. W kolorach postaw na szlachetną leśną zieleń.

Kolorowe akcenty

Dodaj fantazyjne akcenty kolorystyczne za pomocą różowych linii na końcówkach paznokci. Użyj delikatnego pędzelka, aby narysować drobną i precyzyjną linie w wyrazistym kolorze.

Perfekcyjne przygotowanie

Przed rozpoczęciem malowania opłaca się odpowiednio przygotować paznokcie. Dzięki temu będą wyglądały na zadbane, a stylizacja paznokci będzie łatwiejsza do wykonania i trwalsza.

1. Do widzenia, skórko!

Nałóż preparat do usuwania skórek na krótki czas i pozwól mu działać. Następnie ostrożnie odsuń skórki patyczkiem z drzewa różanego. Dokładnie zmyj pozostałości produktu i oczyść paznokcie szczoteczką.

1 / 4
2. Dobry kształt to podstawa

Opiłuj paznokcie od zewnątrz do środka aby nadac im odpowiedni kształt. Najlepiej jest używać wysokiej jakości szklanego pilnika do paznokci, aby zapobiec pęknięciom i uszkodzeniom.

2 / 4
3. Polerowanie, proszę!

Następnie weź pilnik polerski i ostrożnie przesuwaj go tam i z powrotem przez kilka sekund na każdym paznokciu. To tworzy gładką powierzchnię, która jest idealna jako baza dla lakieru.

3 / 4
4. Czas na baze

Nałóż lakier bazowy, który ochroni Twoje paznokcie przed przebarwieniami i sprawi, że stylizacja będzie bardziej odporna.

4 / 4

Jesienne paznokcie

(810)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: