Przejdź do głównej zawartości
Dostawa 0 zł od 199 zł lub przy zakupie z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot do 30 dni | Dostawa 1-2 dni robocze | 2 próbki gratis
Mydło do ciała45
wyniki

Mydło do ciała

Mydło do ciała dla wegan

Mydło do ciała w wersji wegańskiej może być równie skuteczne, co typowe kosmetyki. Nie zawierają żadnych produktów odzwierzęcych, a w dodatku często powstają w zgodzie z zasadami cruelty free. Są więc w sam raz dla osób, którym los zwierząt i środowiska naturalnego nie jest obcy.

Wegańskie mydło w płynie lub w kostce niestety wciąż nie jest popularnym wyborem. Na szczęście teraz możesz zamówić je bez wychodzenia z domu w perfumerii DOUGLAS.

Wegańskie mydło w płynie i w kostce

W naszej ofercie znajdziesz między innymi tradycyjne mydło do ciała w kostce. Nie musi to być koniecznie tradycyjna sześcienna kostka, do której jesteśmy przyzwyczajeni od czasów dzieciństwa. Pielęgnacja może być przecież nie tylko skuteczna, lecz także miła dla oka. Znajdziesz więc u nas mydełka w kształcie różowych kuleczek czy tabliczek czekolady.

Polecamy także wegańskie mydło w płynie, które nada się w sam raz do mycia całego ciała. Piękny zapach i przyjemna konsystencja sprawią, że nawet szybki prysznic przed wyjściem do pracy zamieni się w relaksujący rytuał.

Miłośnicy wygody docenią z pewnością mydło w płynie w buteleczce z pompką. Te kosmetyki wegańskie będą świetnie się prezentować na umywalce w łazience lub pod prysznicem. Ich konsystencja sprawia, że zawsze wykorzystasz tylko tyle produktu, ile potrzebujesz. Dzięki temu masz pewność, że nic się nie zmarnuje.

Wybierz mydło do ciała dla siebie

Nasza perfumeria przygotowała szeroki wybór wegańskich mydeł, które spełnią nawet największe wymagania. Każdy z nas jest inny i mamy zupełnie inne potrzeby. Innych składników potrzebuje skóra z problemem przesuszania, a innych – skóra wrażliwa i alergiczna. Dlatego zadbaliśmy o to, by każdy znalazł mydło, które będzie odpowiedzią na jego oczekiwania.

Nie zapominajmy też o tym, że codzienna pielęgnacja jest również okazją do relaksu. Jedni najlepiej wypoczywają otoczeni ziołowymi zapachami, a inni – owocowymi nutami. Jedni lubią kolorowe mydła, które doskonale się pienią, inni bardziej subtelne kostki, które prezentują się elegancko w mydelniczce. 

Zamów mydło do ciała z dostawą prosto do domu

Wegańskie mydło w kostce lub w płynie to świetny pomysł na prezent dla osoby, która lubi relaks w domowym zaciszu. Nie musisz się przy tym martwić, że nie trafisz w gust obdarowywanej osoby. Takie kosmetyki przydadzą się każdemu i warto mieć ich większy zapas. Jeśli chcesz, zapakujemy je na prezent i dołączymy kartkę z życzeniami.

Polecamy także inne kosmetyki wegańskie, takie jak żele pod prysznic, kosmetyki do makijażu czy farby do włosów. Znajdziesz u nas także wegańskie perfumy od światowych marek. Wszystkie wybrane artykuły zamówisz wygodnie do domu lub do najbliższego paczkomatu. Jeśli wolisz, możesz także odebrać swoje zamówienie w wybranym punkcie stacjonarnym DOUGLAS. Do każdego zamówienia dołączamy darmowe próbki kosmetyków. Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Zapisz się na nasz newsletter.