Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Summer in the City

Kosmetyki idealne na gorące dni

Chociaż lubimy letnie temperatury, często ciepłe i wilgotne powietrze w mieście stanowi wyzwanie dla naszej skóry i fryzury. Puszące się włosy, błyszcząca cera i makijaż, który spływa przez cały dzień. Dzięki poniższym kosmetykom zachowasz zimną krew nawet w upalne dni!

Najważniejsze elementy pielęgnacji twarzy

Najważniejsze elementy pielęgnacji twarzy

Latem skóra doceni produkty pielęgnacyjne o lekkiej konsystencji, które nawilżają i przedłużają trwałość makijażu. Idealne będą serum, które zapewniają intensywną pielęgnację i szybko wchłaniają się w skórę. Pamiętaj aby na wierzch nałożyć krem na dzień z filtrem SPF.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ulubione podkłady

Jeśli w ciepłe dni nie chcesz obyć się bez podkładu, pudru itp., powinnaś najpierw nałożyć odpowiednią bazę pod makijaż. Sprawi ona, że skóra będzie wyglądać bardziej jednolicie, zmniejszy pory i utrwali makijaż w upalne dni.

Mgiełki do twarzy

Doskonałe do stosowania w ciągu dnia są spraye do twarzy, które nawilżają skórę i nadają jej naturalny blask. Są również idealne do utrwalania makijażu. Najlepiej zawsze mieć go przy sobie w torebce.

Produkty do pielęgnacji włosów

Zwłaszcza w parne dni, gdy wilgotność jest szczególnie wysoka, często pojawia się typowy efekt puszenia się włosów. Odżywcze olejki z ochroną UV, rozpylane na włosy po umyciu lub pomiędzy myciami, pomagają zapobiegać ich puszeniu się. Dodatkowo włosy zyskują wspaniały połysk.

Zobacz więcej

Summer in the City

(293)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: