Dostawa gratis      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Blendery do makijażu

(110)
Rodzaj produktu
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Gąbki do makijażu - sposób na nieskazitelny wygląd

Sekret nieskazitelnego, idealnie nałożonego make-upu? Gąbki do makijażu - oto odpowiedź na wszelkie problemy z równomiernym i zarazem higienicznym nałożeniem kosmetyków kolorowych. Używają ich najlepsi wizażyści, kochają kobiety zafascynowane sztuką makijażu. Są niezwykle pomocne na wielu etapach pracy i pozwalają na uzyskanie nieskazitelnego efektu. W DOUGLAS znajdziesz bogatą ofertę gąbek i puszków w różnych kształtach i stworzonych z różnych materiałów. Jak więc je dobrać odpowiednią gąbkę do własnych potrzeb?

Gąbki do makijażu do zadań specjalnych

W DOUGLAS dostępne są gąbki do makijażu w różnych kształtach. Te trójkątne świetnie poradzą sobie z nakładaniem kosmetyków w trudno dostępnych miejscach, takich jak okolice nosa czy dolna powieka. Dzięki ich ostrym krawędziom łatwiejsze stanie się również konturowanie twarzy na mokro czy tworzenie graficznych, artystycznych makijaży. Gąbka do podkładu w kształcie kwadratu oraz okrągła idealne będą do nakładania mokrych produktów na całą twarz. Dzięki nim podkład lub bronzer nałożyć można cienką, równomierną warstwą bez smug.

Hitem sprzed ostatnich kilku miesięcy są wielofunkcyjne gąbki typu beauty blender. Ich kształt łezki opracowany został tak, by każdy był w stanie wykonać całkowity, perfekcyjny makijaż twarzy. Dolna, szersza część służy do nakładania podkładu. Robi się to za pomocą stemplowania, które gwarantuje piękny efekt równomiernie nałożonego kosmetyku. Górną częścią natomiast wklepywać można kremowe korektory w miejsca trudniej dostępne.

Idealna gąbka do podkładu - nigdy więcej smug

Kształt gąbek to jednak nie wszystko, na co należy zwrócić uwagę. Bardzo ważne jest również to, z jakiego materiału gąbka do podkładu jest zrobiona. Szczególną uwagę do tego powinny przykładać osoby skłonne do alergii. Większość gąbek tworzona jest z lateksu, który jest niezwykle elastyczny, dzięki czemu bardzo wygodnie się nim pracuje. Niektórzy mogą być jednak na niego uczuleni. Należy wtedy wybierać narzędzia hipoalergiczne i bez dodatku lateksu. Puszki służące do nakładania produktów kremowych natomiast są bardziej miękkie, dzięki czemu jedynie omiatają twarz produktem, nie powodując niechcianego efektu maski.

Akcesoria do makijażu w DOUGLAS

W ofercie DOUGLAS, poza gąbkami do makijażu, znajdziesz również inne przydatne akcesoria do makijażu, które pomogą Ci osiągnąć wymarzony efekt. Zalotki, pędzle do makijażu, lusterka kosmetyczne to tylko niektóre z licznych produktów dostępnych w perfumerii DOUGLAS, które ułatwią Ci wykonanie profesjonalnego makijażu na co dzień, do pracy lub na wyjątkową okazję. Wybrane akcesoria możesz zamówić przez Internet, szybko i wygodnie, z dostawą do domu!