Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Odpowiedni odcień już czeka

Jak dobrać idealny podkład?

Czy masz czasem wrażenie, że znalezienie odpowiedniego podkładu jest jak gra na loterii? Wcale nie musi tak być! Dzięki naszym poradom i wskazówkom w mgnieniu oka znajdziesz w swojej kosmetyczce kosmetyki idealnie pasujące do Twojego odcienia skóry.

Ulubione podkłady:

Oto jak to działa

Znajdź swój odcień

Drogą do wymarzonego podkładu jest prawidłowe określenie odcienia skóry. Powiemy Ci, jak to zrobić w prosty sposób i co jeszcze może Ci w tym pomóc.

Spójrz na swoje żyły

Kolor żył na wewnętrznej stronie nadgarstka wskazuje na jeden z trzech odcieni skóry. Chłodne typy mają fioletowo-niebieskie żyły, z ciepłym odcieniem są zielono-oliwkowe, a z neutralnym odcieniem - niebiesko-zielone.

1 / 4
Przymierz biżuterię

Nie jesteś jeszcze pewien? Wybierz biżuterię, która najlepiej na Tobie wygląda. Chłodny odcień skóry idealnie pasuje do srebrnej biżuterii, ciepłe typy skóry najlepiej wyglądają z biżuterią złotą, a neutralny odcień skóry dobrze wygląda z obiema.

2 / 4
Zbadaj niuanse

Najlepiej jest nałożyć podkład na dolną linie żuchwy, aby sprawdzić, czy pasuje do twarzy i szyi. Osoby o chłodnym typie urody wybierają produkty o różowym odcieniu, osoby o ciepłym typie urody - produkty o żółtawym odcieniu.

3 / 4
Perfekcyjny dobór

Poczekaj, aż podkład wyschnie. Czasami formuła zmienia się na skórze i wydaje się ciemniejsza.

4 / 4

Extra Tip

Wirtualne testowanie

Aplikacja Douglas ułatwia wypróbowanie różnych podkładów w domu lub w podróży dzięki naszemu lusterku Douglas Beauty Mirror.

Image alt text

All about: Makijaż twarzy

(28)
Marka
Rodzaj produktu
Właściwości
Wykończenie
Krycie
Efekt
Hity
Prezent na
Cena
Sortuj według: