Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Zaloguj się i skorzystaj z rabatów do 20% przy zakupach od 149zł!
Kod:
JESIEN
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Makijaż
Produkty do makijażu
Podkłady naturalne
Podkłady naturalne293
wyniki
Podkłady naturalne
(293)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Kolor
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Prezent na
Podkład dla Unisex Lancôme Teint Idole 24H LONGWEAR FOUNDATION 105W (previously 021)
Lancôme
Teint Idole
24H LONGWEAR FOUNDATION
Podkład
269,00 zł
30 ml (896,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+42
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Podkład dla Unisex Yves Saint Laurent All Hours Foundation LN1 - BEIGE
Yves Saint Laurent
All Hours
Foundation
Podkład
309,00 zł
25 ml (1 236,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+35
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Podkład dla Unisex DIOR Forever Dior Forever Skin Glow - 24h trwałości i 48h nawilżenia 2N - Neutral
DIOR
Forever
Dior Forever Skin Glow - 24h trwałości i 48h nawilżenia
Podkład
Cena regularna
290,00 zł
265,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
229,00 zł
30 ml (883,33 zł / 100 ml)
+42
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Yves Saint Laurent All Hours Foundation LN7 - BEIGE
Yves Saint Laurent
All Hours
Foundation
Podkład
309,00 zł
25 ml (1 236,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+35
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Lancôme Teint Idole 24H LONGWEAR FOUNDATION 135N (previously 010.1)
Lancôme
Teint Idole
24H LONGWEAR FOUNDATION
Podkład
269,00 zł
30 ml (896,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+42
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Clarins Double Serum Foundation L4N
Clarins
Double Serum
Foundation
Podkład
269,00 zł
30 ml (896,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+14
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Clinique Even Better™ Even Better Makeup SPF 15 - Podkład CN 52 Neutral
Clinique
Even Better™
Even Better Makeup SPF 15 - Podkład
Podkład
Cena regularna
209,00 zł
112,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
116,02 zł
-3%
30 ml (374,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
Sale
+26
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Clarins Podkład Skin Illusion SPF 15 105 - NUDE
Clarins
Podkład Skin Illusion SPF 15
Podkład
Cena regularna
219,00 zł
190,62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
174,99 zł
30 ml (635,40 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+12
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex CHANEL LES BEIGES EAU DE TEINT MEDIUM LIGHT
CHANEL
LES BEIGES
EAU DE TEINT
Podkład
335,00 zł
30 ml (1 116,67 zł / 100 ml)
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex SENSAI Cream Foundation CF22
SENSAI
Cream Foundation
Podkład
439,00 zł
30 ml (1 463,33 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+5
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex CHANEL LES BEIGES TOUCHE DE TEINT B30
CHANEL
LES BEIGES
TOUCHE DE TEINT
Podkład
335,00 zł
20 ml (1 675,00 zł / 100 ml)
+4
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex SENSAI Flawless Satin Moisture Foundation FS203 - NEUTRAL BEIGE
SENSAI
Flawless Satin Moisture Foundation
Podkład
275,00 zł
30 ml (916,67 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+6
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Lancôme Teint Miracle 10 - BEIGE PORCELAINE
Lancôme
Teint Miracle
Podkład
269,00 zł
30 ml (896,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+7
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex DIOR Forever Hydra Nude 2 - NEUTRAL
DIOR
Forever
Hydra Nude
Podkład
Cena regularna
279,00 zł
225,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
225,00 zł
30 ml (750,00 zł / 100 ml)
+10
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex MAC Studio Studio Fix Fluid SPF 15 24HR Matte Foundation + Oil Control NC15
MAC
Studio
Studio Fix Fluid SPF 15 24HR Matte Foundation + Oil Control
Podkład
175,99 zł
30 ml (586,63 zł / 100 ml)
Oferta Specjalna
+62
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Lancôme Teint Idole Care & Glow Foundation 105W - 105W
Lancôme
Teint Idole
Care & Glow Foundation
Podkład
269,00 zł
30 ml (896,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+27
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Estée Lauder Futurist Skin Tint Serum SPF 20 3N1 - IVORY BEIGE
Estée Lauder
Futurist
Skin Tint Serum SPF 20
Podkład
190,39 zł
30 ml (634,63 zł / 100 ml)
+17
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Podkład dla Unisex La Prairie Skin Caviar Complexion Complexion Concealer Foundation SPF 15 ALMOND BEIGE TENDER - TENDER IVORY
La Prairie
Skin Caviar Complexion
Complexion Concealer Foundation SPF 15 ALMOND BEIGE
Podkład
1 280,00 zł
32 ml (4 000,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+7
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Podkład dla Kobieta Douglas Collection Make-Up SERUM FOUNDATION 8MN - NATURAL
Douglas Collection
Make-Up
SERUM FOUNDATION
Podkład
119,00 zł
29 ml (410,34 zł / 100 ml)
+9
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW FOUNDATION B20
CHANEL
LES BEIGES
HEALTHY GLOW FOUNDATION
Podkład
299,00 zł
30 ml (996,67 zł / 100 ml)
+13
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex KYLIE COSMETICS Skin Tint Blurring Elixir Foundation 2.5N
KYLIE COSMETICS
Skin Tint Blurring Elixir Foundation
Podkład
150,00 zł
30 ml (500,00 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
Prezent gratis
+20
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Kobieta DIOR Forever Dior Forever Skin Perfect Wielofunkcyjny podkład w sztyfcie - 24-godzinne nawilżenie. 2N - BEIGE
DIOR
Forever
Dior Forever Skin Perfect Wielofunkcyjny podkład w sztyfcie - 24-godzinne nawilżenie.
Podkład
280,00 zł
10 g (2 800,00 zł / 100 g)
+22
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Yves Saint Laurent All Hours Glow LN1
Yves Saint Laurent
All Hours
Glow
Podkład
309,00 zł
25 ml (1 236,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+24
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Sweed Podkład Glass Skin Foundation - 03 05 Light N
Sweed
Podkład Glass Skin Foundation - 03
Podkład
259,00 zł
30 ml (863,33 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+8
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Meroda Mini Changing Foundation SPF15 30 ml
Meroda
Mini Changing Foundation SPF15
Podkład
165,00 zł
30 ml (550,00 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Podkład dla Unisex bareMinerals Original Loose Powder SPF 15 06 - NEUTRAL IVORY
bareMinerals
Original
Loose Powder SPF 15
Podkład
Cena regularna
199,00 zł
159,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
149,25 zł
8 g (1 987,50 zł / 100 g)
Tylko w Douglas
+25
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Douglas Collection Make-Up SKIN AUGMENTING CC CREAM 3.5LN - BEIGE
Douglas Collection
Make-Up
SKIN AUGMENTING CC CREAM
Podkład
99,00 zł
30 ml (330,00 zł / 100 ml)
+9
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Meroda Mini Changing Foundation SPF30 LIGHT TO MEDIUM 30 ml
Meroda
Mini Changing Foundation SPF30
Podkład
175,00 zł
30 ml (583,33 zł / 100 ml)
+1
Rozmiar
Dodatkowe rozmiary
Podkład dla Unisex Clinique Even Better™ Even Better Makeup SPF 15 - Podkład WN 16 Buff
Clinique
Even Better™
Even Better Makeup SPF 15 - Podkład
Podkład
148,99 zł
30 ml (496,63 zł / 100 ml)
+26
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Podkład dla Unisex Lancôme Teint Idole Care & Glow Foundation 125W
Lancôme
Teint Idole
Care & Glow Foundation
Podkład
269,00 zł
30 ml (896,67 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+27
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Podkład dla Kobieta Guerlain Terracotta Le teint glow 1N NEUTRAL / NEUTRE
Guerlain
Terracotta
Le teint glow
Podkład
Cena regularna
279,00 zł
215,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
185,00 zł
35 ml (614,29 zł / 100 ml)
+20
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Clinique Even Better™ Clinical™ Vitamin Makeup SPF 50 Light Medium Cool 1
Clinique
Even Better™
Clinical™ Vitamin Makeup SPF 50
Podkład
Cena regularna
230,00 zł
134,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
134,49 zł
30 ml (449,97 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+12
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Kobieta Clarins Skin Illusion Full Coverage 110N
Clarins
Skin Illusion Full Coverage
Podkład
Cena regularna
239,00 zł
205,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
179,25 zł
30 ml (683,33 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+9
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex DIOR Forever Natural Velvet 2N
DIOR
Forever
Natural Velvet
Podkład
239,00 zł
47 ml (508,51 zł / 100 ml)
+5
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Dr Irena Eris Tylko w Douglas Dr Irena Eris Make Up Sensi Lume Serum Foundation 300 200
Dr Irena Eris
Tylko w Douglas
Dr Irena Eris Make Up Sensi Lume Serum Foundation 300
Podkład
229,00 zł
30 ml (763,33 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Kobieta Lancôme Idôle Lancôme SKIN IDÔLE SERUM SUPERTINT, Lekki podkład z serum z efektem glow 20N
Lancôme
Idôle
Lancôme SKIN IDÔLE SERUM SUPERTINT, Lekki podkład z serum z efektem glow
Podkład
249,00 zł
30 ml (830,00 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+17
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex about-face Default Brand Line The Performer F2 OLIVE
about-face
The Performer
Podkład
119,00 zł
32 ml (371,88 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+12
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex CHANEL ULTRA LE TEINT FLUID-FOUNDATION BD121 - GOLDEN BEIGE 121
CHANEL
ULTRA LE TEINT
FLUID-FOUNDATION
Podkład
299,00 zł
30 ml (996,67 zł / 100 ml)
+8
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Sisley Viky Rader x Make-up Routine Phyto Hydra Teint 1.5 - BEIGE
Sisley
Viky Rader x Make-up Routine
Phyto Hydra Teint
Podkład
509,00 zł
40 ml (1 272,50 zł / 100 ml)
Prezent gratis
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Hourglass Veil HYDRATING SKIN TINT 3
Hourglass
Veil
HYDRATING SKIN TINT
Podkład
255,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
191,25 zł
35 ml (728,57 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
+10
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex bareMinerals barePro BarePro® 24hr Skin Perfecting Powder Foundation Fair 15 Neutral
bareMinerals
barePro
BarePro® 24hr Skin Perfecting Powder Foundation
Podkład
Cena regularna
215,00 zł
169,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
161,25 zł
8 g (2 112,50 zł / 100 g)
Tylko w Douglas
+23
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Armani Glow Foundation 4 - 4
Armani
Glow Foundation
Podkład
399,00 zł
30 ml (1 330,00 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Bobbi Brown Weightless Skin Foundation SPF15 18 - Warm Beige
Bobbi Brown
Weightless Skin Foundation SPF15
Podkład
Cena regularna
290,00 zł
219,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
203,00 zł
30 ml (730,00 zł / 100 ml)
+39
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Kobieta Inglot PIELĘGNACYJNY PODKŁAD DO TWARZY SKIN FOCUSED SPF 50 INGLOT 315 DEEP AMBER 304 - CLASSIC BEIGE
Inglot
PIELĘGNACYJNY PODKŁAD DO TWARZY SKIN FOCUSED SPF 50 INGLOT 315 DEEP AMBER
Podkład
148,00 zł
30 ml (493,33 zł / 100 ml)
+11
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup CN28 - Ivory
Clinique
Anti-Blemish Solutions
Liquid Makeup
Podkład
148,99 zł
30 ml (496,63 zł / 100 ml)
+14
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Inglot HD Perfect Coverup 73
Inglot
HD Perfect Coverup
Podkład
Cena regularna
128,00 zł
105,93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
102,40 zł
30 ml (353,10 zł / 100 ml)
+4
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Shiseido SELF-REFRESHING FOUNDATION Podkład o długotrwałym efekcie świeżości 210
Shiseido
SELF-REFRESHING FOUNDATION Podkład o długotrwałym efekcie świeżości
Podkład
Cena regularna
279,00 zł
249,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
189,00 zł
30 ml (830,00 zł / 100 ml)
+25
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Guerlain Terracotta Joli Teint Ochronny, koloryzujący krem nawilżający 20 - GOLDEN
Guerlain
Terracotta
Joli Teint Ochronny, koloryzujący krem nawilżający
Podkład
Cena regularna
225,00 zł
174,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
180,49 zł
-3%
30 ml (583,30 zł / 100 ml)
+4
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex SENSAI podkład pudrowy 202 - SOFT BEIGE
SENSAI
podkład pudrowy
Podkład
226,00 zł
11 g (2 054,55 zł / 100 g)
Tylko w Douglas
+6
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Kobieta Guerlain Terracotta Le Teint Healthy Glow Natural Perfection Foundation 2N - BEIGE
Guerlain
Terracotta
Le Teint Healthy Glow Natural Perfection Foundation
Podkład
Cena regularna
301,00 zł
205,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
205,00 zł
35 ml (585,71 zł / 100 ml)
+26
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex KYLIE COSMETICS Power Plush Longwear 3C - COOL
KYLIE COSMETICS
Power Plush Longwear
Podkład
175,59 zł
30 ml (585,30 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+37
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Laura Mercier Tinted Blur Balm 2 - LIGHT
Laura Mercier
Tinted Blur Balm
Podkład
205,00 zł
5 g (4 100,00 zł / 100 g)
Tylko w Douglas
Prezent gratis
+1
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Inglot AMC LW100
Inglot
AMC
Podkład
121,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
90,75 zł
30 ml (403,33 zł / 100 ml)
Kod:
JESIEN
+3
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Douglas Collection Make-Up Podkład Ultimate All Day Perfect Wear 8MN - NATURAL
Douglas Collection
Make-Up
Podkład Ultimate All Day Perfect Wear
Podkład
95,00 zł
28 ml (339,29 zł / 100 ml)
+9
Dostępnych jest więcej kolorów
Podkład dla Unisex Dr Irena Eris Tylko w Douglas Dr Irena Eris Make Up Sensi Lume Serum Foundation 300 400
Dr Irena Eris
Tylko w Douglas
Dr Irena Eris Make Up Sensi Lume Serum Foundation 300
Podkład
229,00 zł
30 ml (763,33 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+2
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Podkład dla Unisex TOM FORD Architecture Soft Matte Blurring Foundation 04 - 0.4 ROSE
TOM FORD
Architecture Soft Matte Blurring Foundation
Podkład
400,00 zł
30 ml (1 333,33 zł / 100 ml)
Tylko w Douglas
+18
Dostępnych jest więcej kolorów
Sponsorowany
Następna strona
Strona 1 z 7
Strona 1 z 7
Strona 2 z 7
Strona 3 z 7
Strona 4 z 7
Strona 5 z 7
Strona 6 z 7