Przejdź do głównej zawartości
Darmowa dostawa od 199 zł lub z Douglas Collection | Bezpłatny zwrot przez 30 dni | Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹ | 2 próbki gratis¹
Karta Douglas
Perfumerie
Prezenty
ZABIEGI I USŁUGI
Do -25% na makijaż i pielęgnację twarzy, ciała oraz włosów od 99 zł
Kod:
EKSTRA
Wracać
Wykonaj wyszukiwanie
Strona główna Douglas
Do wyszukiwarki
Moje konto
Do listy życzeń
Do koszyka
25 LAT DOUGLAS
PROMOCJE
Otwórz menu PROMOCJE
Perfumy
Otwórz menu Perfumy
Makijaż
Otwórz menu Makijaż
Twarz
Otwórz menu Twarz
Ciało
Otwórz menu Ciało
Włosy
Otwórz menu Włosy
KALENDARZE ADWENTOWE
NOWOŚCI I TRENDY
Otwórz menu NOWOŚCI I TRENDY
TYLKO W DOUGLAS
Otwórz menu TYLKO W DOUGLAS
MARKI
Otwórz menu MARKI
DOUGLAS COLLECTION
Otwórz menu DOUGLAS COLLECTION
DERMOKOSMETYKI
POLECANE
Karty podarunkowe
Otwórz menu Karty podarunkowe
HOME & LIFESTYLE
Otwórz menu HOME & LIFESTYLE
WIDEO
USŁUGI
Otwórz menu USŁUGI
Homepage
Pielęgnacja skóry
Produkty do pielęgnacji skóry
Kremy liftingujące
Kremy liftingujące43
wyniki
Kremy liftingujące
(43)
Filtr
Cena
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Właściwości
Odpowiedzialność
Dodatki
Oferty
Prezent na
Krem do twarzy dla Kobieta YONELLE INFUSION Iconic Liftingujący Krem Infuzyjny N°1 55 ml
YONELLE
INFUSION
Iconic Liftingujący Krem Infuzyjny N°1
Krem do twarzy
Cena regularna
345,00 zł
276,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
258,75 zł
55 ml (501,82 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta YONELLE INFUSION LIFT Krem Liftingujący Z Efektem Perfect Glow SPF 30 50 ml
YONELLE
INFUSION LIFT
Krem Liftingujący Z Efektem Perfect Glow SPF 30
Krem do twarzy
Cena regularna
359,00 zł
287,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
259,00 zł
50 ml (574,40 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex HDREY Gold Peptides HDREY Gold Peptides Day Cream 50ml 50 ml
HDREY
Gold Peptides
HDREY Gold Peptides Day Cream 50ml
Krem do twarzy
140,00 zł
50 ml (280,00 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex HDREY Gold Peptides HDREY Gold Peptides Night Cream 50ml 50 ml
HDREY
Gold Peptides
HDREY Gold Peptides Night Cream 50ml
Krem do twarzy
140,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
140,00 zł
50 ml (280,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Kobieta Yoskine YOSKINE GLOBAL LIFT High performance - lifting day cream 50 g
Yoskine
YOSKINE GLOBAL LIFT High performance - lifting day cream
Krem do twarzy
199,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
149,00 zł
50 g (398,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex HERLA 24k Gold Super Lift Anti-Wrinkle Global Cream 50 ml
HERLA
24k Gold Super Lift Anti-Wrinkle Global Cream
Krem do twarzy
Cena regularna
207,76 zł
166,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
166,20 zł
50 ml (332,40 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex HDREY Anti-Gravity Soft Cream 50 ml
HDREY
Anti-Gravity
Soft Cream
Krem do twarzy
155,00 zł
50 ml (310,00 zł / 100 ml)
NEW
Tylko w Douglas
Krem do twarzy dla Unisex La Prairie Skin Caviar Collection Skin Caviar Absolute Filler, Liftingujący i Poprawiający Objętość Krem do Twarzy 60 ml
La Prairie
Skin Caviar Collection
Skin Caviar Absolute Filler, Liftingujący i Poprawiający Objętość Krem do Twarzy
Krem do twarzy
3 611,79 zł
60 ml (6 019,65 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex BasicLab Krem na noc do twarzy 0,3% czystego peptydu miedziowego 50 ml
BasicLab
Krem na noc do twarzy 0,3% czystego peptydu miedziowego
Krem do twarzy
274,59 zł
50 ml (549,18 zł / 100 ml)
DERMOKOSMETYK
Krem do twarzy dla Unisex Bielenda Professional Hydra-Hyal2 Injection Nawadniająco-liftingujący krem do twarzy z kwasem hialuronowym SPF 15 50 ml
Bielenda Professional
Hydra-Hyal2 Injection Nawadniająco-liftingujący krem do twarzy z kwasem hialuronowym SPF 15
Krem do twarzy
Cena regularna
54,99 zł
45,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
41,20 zł
50 ml (91,00 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex HERLA Ultimate Anti-Wrinkle Day Lift Cream 50 ml
HERLA
Ultimate Anti-Wrinkle Day Lift Cream
Krem do twarzy
Cena regularna
205,80 zł
164,64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
164,64 zł
50 ml (329,28 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta Apis AGELESS BEAUTY WITH PROGELINEWielozadaniowa kremo-maska na noc z progeliną / 50ml 50 ml
Apis
AGELESS BEAUTY WITH PROGELINEWielozadaniowa kremo-maska na noc z progeliną / 50ml
Krem do twarzy
Cena regularna
47,00 zł
35,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
32,21 zł
50 ml (71,80 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta Be the Sky Girl Krem rozjaśniąco - liftingujący AGENT WHITE, JAMES WHITE 50 ml
Be the Sky Girl
Krem rozjaśniąco - liftingujący AGENT WHITE, JAMES WHITE
Krem do twarzy
129,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
103,20 zł
50 ml (258,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Kobieta Lancôme Absolue Lancôme Absolue L'Extrait The Elixir Cream liftingujący i przeciwzmarszczkowy krem do twarzy 50 ml
Lancôme
Absolue
Lancôme Absolue L'Extrait The Elixir Cream liftingujący i przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
Krem do twarzy
2 109,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 581,75 zł
50 ml (4 218,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Krem do twarzy dla Kobieta Collistar LIFT HD+ SCULPT CREMA LIFTANTE RIMODELLANTE 50 ml
Collistar
LIFT HD+ SCULPT CREMA LIFTANTE RIMODELLANTE
Krem do twarzy
335,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
268,00 zł
50 ml (670,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex Sesderma DAESES Krem liftingujący 50 ml
Sesderma
DAESES Krem liftingujący
Krem do twarzy
Cena regularna
208,00 zł
166,40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
166,40 zł
50 ml (332,80 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Matis Lift-Perf 50 ml
Matis
Lift-Perf
Krem do twarzy
Cena regularna
442,00 zł
397,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
278,53 zł
50 ml (795,80 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Eveline Cosmetics Magic lift Multi-liftingujący krem modelujący owal twarzy, na noc 50 ml
Eveline Cosmetics
Magic lift Multi-liftingujący krem modelujący owal twarzy, na noc
Krem do twarzy
44,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
35,99 zł
50 ml (89,98 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex MEDI-PEEL Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream 50 g
MEDI-PEEL
Phyto EX PDRN Lifting Shot Drop Gel Cream
Krem do twarzy
125,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
100,00 zł
50 g (250,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex MEDI-PEEL Peptide-Tox Bor Cream - Liftingujący z Kompleksem Peptydowym 50 g
MEDI-PEEL
Peptide-Tox Bor Cream - Liftingujący z Kompleksem Peptydowym
Krem do twarzy
130,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
104,00 zł
50 g (260,00 zł / 100 g)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex Bielenda KURACJA MŁODOŚCI Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy 50+, dzień/noc 50 ml
Bielenda
KURACJA MŁODOŚCI Liftingujący krem przeciwzmarszczkowy 50+, dzień/noc
Krem do twarzy
24,37 zł
50 ml (48,74 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Miraculum MIRACULUM PEPTI LIFTING KREM MODELUJĄCO-LIFTINGUJĄCY NA DZIEŃ 50 ml
Miraculum
MIRACULUM PEPTI LIFTING KREM MODELUJĄCO-LIFTINGUJĄCY NA DZIEŃ
Krem do twarzy
39,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
31,99 zł
50 ml (79,98 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex Ido Lab RESHAPE INTENSE Liftingujący i rozjaśniający krem do twarzy 50 ml
Ido Lab
RESHAPE INTENSE Liftingujący i rozjaśniający krem do twarzy
Krem do twarzy
149,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
119,20 zł
50 ml (298,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Kobieta Eveline Cosmetics 24k Gold 50 ml
Eveline Cosmetics
24k Gold
Krem do twarzy
40,49 zł
50 ml (80,98 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Eveline Cosmetics Contour correction Głęboko odżywiający krem liftingujący 70+ 50 ml
Eveline Cosmetics
Contour correction Głęboko odżywiający krem liftingujący 70+
Krem do twarzy
34,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
27,99 zł
50 ml (69,98 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex Eveline Cosmetics Royal Snail Skoncentrowany krem silnie liftingujący, na dzień i na noc, 50+ 50 ml
Eveline Cosmetics
Royal Snail Skoncentrowany krem silnie liftingujący, na dzień i na noc, 50+
Krem do twarzy
34,99 zł
50 ml (69,98 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta Ava laboratorium Botanical HiTech 50 ml
Ava laboratorium
Botanical HiTech
Krem do twarzy
56,49 zł
50 ml (112,98 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta Perfecta Skin Małgorzata Kożuchowska 50 ml
Perfecta
Skin Małgorzata Kożuchowska
Krem do twarzy
54,49 zł
50 ml (108,98 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta Orientana Phyto Technology 40 ml
Orientana
Phyto Technology
Krem do twarzy
56,49 zł
40 ml (141,23 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Hej Organic Lifting Face Cream 50 ml
Hej Organic
Lifting Face Cream
Krem do twarzy
90,09 zł
50 ml (180,18 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Payot Roselift Collagène ROSELIFT Crème Rose Liftante - Różany krem liftingujący 50 ml
Payot
Roselift Collagène
ROSELIFT Crème Rose Liftante - Różany krem liftingujący
Krem do twarzy
399,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
319,20 zł
50 ml (798,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Kobieta Lancôme Absolue Lancôme Absolue L'Extrait The Elixir Cream liftingujący i przeciwzmarszczkowy krem do twarzy 50 ml
Lancôme
Absolue
Lancôme Absolue L'Extrait The Elixir Cream liftingujący i przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
Krem do twarzy
2 479,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1 859,25 zł
50 ml (4 958,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Prezent gratis
Krem do twarzy dla Unisex Eveline Cosmetics Lift booster collagen Ultra liftingujący krem-wypełniacz zmarszczek 60+ 50 ml
Eveline Cosmetics
Lift booster collagen Ultra liftingujący krem-wypełniacz zmarszczek 60+
Krem do twarzy
28,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
23,12 zł
50 ml (57,80 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Krem do twarzy dla Unisex Eveline Cosmetics C-Perfection Aktywnie odmładzający krem liftingujący 60+ 50 ml
Eveline Cosmetics
C-Perfection Aktywnie odmładzający krem liftingujący 60+
Krem do twarzy
41,69 zł
50 ml (83,38 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Unisex Eveline Cosmetics BioHyaluron 3 x Retinol Liftingujący krem-filler aktywnie odmładzający 50+ 50 ml
Eveline Cosmetics
BioHyaluron 3 x Retinol Liftingujący krem-filler aktywnie odmładzający 50+
Krem do twarzy
Cena regularna
29,99 zł
24,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
22,00 zł
50 ml (49,00 zł / 100 ml)
Krem do twarzy dla Kobieta Yoskine Yoskine Collagen Laser., Wypełniająco-liftingujący krem o wzmocnionej sile działania z laserowym stymulatorem kolagen na dzień, 50 ml 50 ml
Yoskine
Yoskine Collagen Laser., Wypełniająco-liftingujący krem o wzmocnionej sile działania z laserowym stymulatorem kolagen na dzień, 50 ml
Krem do twarzy
189,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
139,00 zł
50 ml (378,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Krem do twarzy dla Unisex Phenomé PRO-AGE Ritual UPLIFT ME - Liftingujący i kojący krem do twarzy na noc i na dzień 50 ml
Phenomé
PRO-AGE Ritual
UPLIFT ME - Liftingujący i kojący krem do twarzy na noc i na dzień
Krem do twarzy
Cena regularna
279,00 zł
223,20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
207,20 zł
50 ml (446,40 zł / 100 ml)
Produkt chwilowo niedostępny
Krem do twarzy dla Kobieta Yoskine Yoskine Bio Collagen, krem do twarzy na dzień 50+, 50 ml 50 ml
Yoskine
Yoskine Bio Collagen, krem do twarzy na dzień 50+, 50 ml
Krem do twarzy
64,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
51,99 zł
50 ml (129,98 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Krem do twarzy dla Unisex MEDI-PEEL Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - Liftingujący Krem z Peptydami 50 ml
MEDI-PEEL
Peptide 9 Volume and Tension Tox Cream Pro - Liftingujący Krem z Peptydami
Krem do twarzy
130,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
104,00 zł
50 ml (260,00 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Krem do twarzy dla Unisex Lirene RESWERATROL KREM NAPRAWCZY P/ZMARCZ 50+ 50 ml
Lirene
RESWERATROL KREM NAPRAWCZY P/ZMARCZ 50+
Krem do twarzy
29,99 zł
50 ml (59,98 zł / 100 ml)
Produkt chwilowo niedostępny
Krem do twarzy dla Unisex Eveline Cosmetics Retinol&Niacynamid Skoncentrowany krem ultraliftingujący na dzień 50+ 50 ml
Eveline Cosmetics
Retinol&Niacynamid Skoncentrowany krem ultraliftingujący na dzień 50+
Krem do twarzy
36,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,59 zł
50 ml (73,98 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Krem do twarzy dla Unisex Vollare Cosmetics Krem Do Twarzy Liftingujący Kozie Mleko 50 ml
Vollare Cosmetics
Krem Do Twarzy Liftingujący Kozie Mleko
Krem do twarzy
12,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,39 zł
50 ml (25,98 zł / 100 ml)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny
Krem do twarzy dla Unisex Diego dalla Palma Oh My Lift! Krem wygładzający 1 szt.
Diego dalla Palma
Oh My Lift!
Krem wygładzający
Krem do twarzy
279,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
223,20 zł
1 szt. (279,00 zł / 1 szt.)
Kod:
EKSTRA
Produkt chwilowo niedostępny