Darmowa dostawa od 149zł lub z Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w dni robocze¹   2 próbki gratis¹
Pielęgnacja skóry

Składniki kosmetyków

SKÓRA

Nawilżają, wygładzają skórę: Działanie produktów do pielęgnacji skóry zależy od ich poszczególnych składników. Ich połączenie również odgrywa decydującą rolę. Podpowiadamy, co potrafią poszczególne substancje i jak mogą uzupełnić codzienną rutynę pielęgnacyjną.

Nasz ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry, dr S. Schunter, ujawnia, jakie działanie mają poszczególne składniki i na co należy zwracać uwagę przy wyborze konkretnego produktu.

Składniki aktywne

Składniki odżywcze mogą zawierać wiele różnych składników. Przedstawiamy najważniejsze z nich i podpowiadamy, na co zwracać uwagę przy wyborze produktu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oleje roślinne

Oleje roślinne składają się z naturalnych składników roślinnych i zazwyczaj zawierają również cenne kwasy tłuszczowe i witaminy. Przedstawiamy najczęściej stosowane oleje.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Składniki złuszczające

Peelingi wykorzystują specjalne kwasy, aby osiągnąć określone rezultaty. Ale co konkretnie robi dany kwas? I który peeling jest najbardziej odpowiedni dla Twojego typu skóry? Odpowiadamy na te pytania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ