Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Nasz przewodnik po pielęgnacji skóry

Let your skin glow!

Skóra sucha, tłusta, mieszana - każdy typ skóry ma inne potrzeby. W zależności od tego z jakimi problemami zmaga się Twoja skóra, dla każdej potrzeby istnieją optymalnie dopasowane produkty. Zdradzamy, w jaki sposób można rozpoznać swój typ skóry i jak ułożyć idealnie dopasowany do nie program pielęgnacyjny.

Określ typ swojej skóry

I ZNAJDŹ ODPOWIEDNIĄ PIELĘGNACJĘ

Skóra sucha

Jest powszechnym zjawiskiem i objawia się bladą, a czasem nawet łuszczącą się cerą. Jednak odpowiednia pielęgnacja może znacznie poprawić jej stan. Odkryj, produkty przeznaczone do jej pielęgnacji!

Dowiedz się więcej

Skóra z niedoskonałościami

Jeśli pojawią się zaskórniki i pryszcze, niekomedogenne produkty ze składnikami antyseptycznymi i łagodzącymi mogą poprawić wygląd skóry i zmniejszyć jej stan zapalny. Poznaj te produkty!

Dowiedz się więcej

Skóra wrażliwa

Należy szczególnie dbać o skórę wrażliwą, która szybko reaguje podrażnieniem i zaczerwienieniem. Produkty ze składnikami łagodzącymi mogą przywrócić jej równowagę.

Dowiedz się więcej

Skóra dojrzała

Twoja skóra jest piękna - w każdym wieku! Dzięki specjalnym produktom przeciwstarzeniowym możesz zachować młodzieńczy blask i zminimalizować drobne linie i delikatne zmarszczki.

Dowiedz się więcej

Skóra tłusta

Jeśli skóra staje się błyszcząca w ciągu dnia i pojawiają się rozszerzone pory, można ją leczyć produktami beztłuszczowymi przeznaczonymi specjalnie do skóry tłustej.

Dowiedz się więcej

Skóra zaczerwieniona

Jeśli skóra wykazuje oznaki zaczerwienienia, prawdopodobnie jej naturalna wartość pH jest niezrównoważona. Łagodne produkty z kojącymi składnikami mogą mieć działanie równoważące i uspokajające.

Dowiedz się więcej

Skóra mieszana

Jeśli Twoja skóra jest tłusta w strefie T, ale sucha w okolicy policzków, prawdopodobnie masz skórę mieszaną. Specjalne produkty do cery mieszanej nawilżają ją i jednocześnie zmatują tłuste obszary.

Dowiedz się więcej

Przewodnik po składnikach

Kwas hialuronowy, witamina C, retinol lub kwasy AHA i BHA - czy kiedykolwiek o nich słyszałaś/eś? Powiemy Ci, co kryje się za tymi nazwami i co dobrego mogą zrobić dla Twojej skóry. W ten sposób możesz ułożyć rutynę pielęgnacyjną, która idealnie odpowie potrzebom Twojej skóry i sprawi, że będzie zdrowa i promienna.

Dowiedz się więcej

Produkty zawierające składniki aktywne

Przewodnik po pielęgnacji skóry

(3749)
Hity
Kolor
Właściwości
Rodzaj produktu
Marka
Dla kogo
Ocena
Cena
Sortuj według: