Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Pielęgnacja włosów dla mężczyzn

(26)
Rodzaj produktu
Właściwości
Typ włosów
Cechy produktu
Dla kogo
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Odżywka do włosów dla mężczyzn – kosmetyk nowoczesnego pana

Na szczęście czasy, gdy o swoje włosy dbały tylko kobiety, odeszły w zapomnienie. Dziś panowie myją włosy częściej niż kobiety. Dlaczego? Mężczyźni z reguły posiadają więcej gruczołów łojowych oraz grubszą skórę, dlatego ich włosy szybciej się przetłuszczają. Prawidłowa pielęgnacja włosów jest więc w ich przypadku bardzo ważna. I warto pamiętać, że sam szampon do włosów nie wystarczy. Ważne jest także dobra odżywka do włosów dla mężczyzn.

Odżywki do włosów dla mężczyzn – sprawiają, że włosy są ujarzmione

Nowoczesna odżywka do włosów dla mężczyzn zawiera składniki, które pozwalają ujarzmić niesforne kosmyki oraz poprawiają kondycję włosów – są one lśniące i odżywione. Większość mężczyzn nosi krótkie włosy – wbrew pozorom taka fryzura również potrzebuje uwagi. Odżywki dla mężczyzn ułatwiają rozczesywanie i układanie włosów, dzięki czemu każdy pan może nadać pożądany kształt swojej fryzurze. Warto sięgać po produkty z górnej półki – markowe odżywki posiadają zazwyczaj więcej pielęgnacyjnych i odżywczych składników, i z reguły wystarczają na dłużej. Odżywki renomowanych firm kosmetycznych dostępne są na douglas.pl.

Odżywka do włosów dla mężczyzn – stosowana na dwa sposoby

Odżywki mają zregenerować włosy, odżywić je i sprawić, by dobrze się układały. Jednak by przynosiły pożądane efekty, trzeba je stosować regularnie, najlepiej po każdym myciu głowy. Na kosmetycznym rynku dostępne są odżywki, które trzeba spłukać i takie, które mogą pozostać na włosach. Odżywki do wołosów dla mężczyzn do spłukiwania przeznaczone są dla mężczyzn, którzy mają trochę więcej czasu. Trzeba je pozostawić na włosach około 2-3 minut, a następnie dobrze spłukać (najlepiej kilka razy). Odżywki bez spłukiwania nie są czasochłonne – wystarczy tylko niewielką ilość kosmetyku nanieść na wilgotne włosy.