Dostawa gratis od 149zł  Bezpłatny zwrot przez 90 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Lakier do włosów

(286)
Rodzaj produktu
Właściwości
Typ włosów
Cechy produktu
Dla kogo
Hity
Marka
Cena
Sortuj według:

Lakier do włosów - fryzura doskonała

Idealnie ułożone włosy to zasługa właściwej pielęgnacji i odpowiednich kosmetyków. Długotrwałe utrwalenie fryzur zapewnia od wielu lat lakier, który dba o to, by włosy prezentowały się fantastycznie w każdej sytuacji. W DOUGLAS znajdziesz przeróżne kosmetyki do stylizacji włosów, zależnie od Twoich potrzeb i rodzaju włosów.

Lakiery do włosów wczoraj i dziś

Historia tego kosmetyku bezpośrednio wiąże się z wynalezieniem puszki z aerozolem. W USA szukano odpowiedniego sposobu rozprowadzania pestycydów, a spray umożliwił wykonywanie żmudnej pracy w niezwykle łatwy sposób. Formułę i sposób aplikacji lakieru do włosów opracowała firma Chase Products Company z Broadview w stanie Illinois.

Lakier do włosów święcił triumfy w latach 80. zeszłego stulecia, dzięki modzie punk, a także dzięki gwizdom sceny muzycznej. Wymyślne przestrzenne fryzury lub nastroszone włosy to styl, który był naśladowany na całym świecie. Lakiery do włosów to obecnie kosmetyki zupełnie nowej generacji - przyjazne włosom, dbają o ich kondycję i nie sklejają ich. Ponadto charakteryzują się przyjemnymi owocowymi zapachami, a także wygodnymi w użyciu opakowaniami. W porównaniu z kosmetykami z zeszłego stulecia gwarantują dużo skuteczniejsze utrwalenie fryzur.

Lakiery do włosów nowej generacji - idealne włosy przez cały dzień

Podczas ważnej uroczystości wszytko musi być perfekcyjne - dobrze dobrany strój, nienaganny makijaż oraz nie tylko ładna, ale i trwała fryzura, która utrzyma się przez cały dzień. Lakier do włosów zapewnia nie tylko długotrwałe utrwalenie, ale i może pomóc zwiększyć objętość fryzury. Kosmetyk trzeba dobrać przede wszystkim do rodzaju włosów i preferowanej siły utrwalenia. Mocno utrwalające lakiery nadają się najlepiej do grubszych i cięższych włosów. Kobiety, które obdarzone są cienkimi włosami, powinny wybrać lżejszy lakier lub spray dodający objętości. Chcąc się wyróżnić, warto postawić na lakier do włosów, który cechuje się właściwościami silnie nabłyszczającymi. Ważną zaletą lakierów jest ochrona włosów przed działaniem promieni słonecznych, natomiast produkty o wysokim stopniu utrwalenia pozwalają utrzymać idealną fryzurę niezależnie od panującej aury.

Aby włosy zachowały naturalny wygląd i były sprężyste, trzeba pryskać na nie lakierem z odległości ok. 30 cm (chroniąc okolice oczu), równocześnie poruszając puszką z produktem. Osoby, które posiadają bardzo delikatną skórę głowy, powinny pryskać lakierem tylko na końcówki włosów.

Lakiery do włosów - kontrola, utrwalenie i blask

W DOUGLAS czeka na Ciebie bogaty wybór kosmetyków do stylizacji włosów, jak lakiery do włosów, żele, pianki zwiększające objętość, woski oraz kremy modelujące do włosów. Wybierz odpowiedni produkt do swoich potrzeb i zamów wybrany kosmetyk przez Internet. Przekonaj się jak szybkie i wygodne są zakupy w DOUGLAS!