Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

O firmie Douglas 

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Douglas i naszej filozofii przedsiębiorstwa? Zapoznaj się z poniższymi informacjami!
 

Perfumerie Douglas

Sukces nie jest dziełem przypadku! Kompetencje, jakość i lojalność wobec klienta stały się podwaliną sukcesu firmy Douglas jako lidera rynku perfumerii w Europie. W niemal 140 placówkach w Polsce nasi pracownicy starają się spełnić wszelkie życzenia naszych klientów.

Douglas Holding

Spółka akcyjna Douglas Holding AG jest wiodącą europejską grupą która tworzy tzw. „life style” w branży sklepów detalicznych. Poszczególne spółki-córki - jak Perfumeria Douglas - są sprawnymi przedsiębiorstwami handlu detalicznego, które należą w swoich branżach do liderów rynku, oferujących najwyższej jakości świadczenia. Zapoznaj się ze stroną Douglas Holding i dowiedz wiele interesujących informacji o grupie Douglas.

Prawa autorskie

Wszelkie informacje, grafiki oraz wzornictwo stron internetowych douglas.pl służą wyłącznie do osobistej informacji naszych klientów. Korzystanie z nich odbywa się na własne ryzyko. Nie przejmujemy odpowiedzialności za korzystanie ze świadczeń lub ich niedostępności. Dotyczy to również szkód będących tego następstwem. Wszelkie dane niniejszej oferty podlegają ochronie praw autorskich zgodnie z §4 i §§87a i nast. ustawy o prawach autorskich. Powielanie, kopiowanie i drukowanie stron internetowych i ich treści (w szczególności filmów, zdjęć, tekstów) są dozwolone wyłącznie w celu złożenia zamówienia w sklepie www.douglas.pl. Każde inne formy edycji, powielania, przetwarzania i/lub udostępniania publicznego wykraczają poza zwyczajne wykorzystanie i stanowią naruszenie prawa autorskiego, które jest karalne i może stanowić podstawę do roszczeń o odszkodowanie. Materiał dostępny na stronie douglas.pl Materiał zdjęciowy na stronie douglas.pl został stworzony dla/ lub przez perfumerię Douglas Sp. z o.o. lub dostarczony do dyspozycji przez partnerów branżowych. Na stronie znajdują się także materiały zdjęciowe, nabyte z zasobów Shutterstock, Thinkstock oraz FGotolia. Zostały nabyte odpowiednie licencje.

Przeczytaj więcej podobnych artykułów
Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Jesteśmy tu dla Ciebie.