Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

1 MillionEau de Toilette Spray
Woda toaletowa

50 ml
310,00 zł
187,99 zł
375,98 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
415,00 zł
269,00 zł
269,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
200 ml
509,00 zł
365,00 zł
182,50 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.379793
prezent naurodziny, Walentynki

1 Million od Paco Rabanne to zapach dla szarmanckich mężczyzn, którzy ochoczo stawiają wszystko na jedną kartę. Kompozycja zapachowa przywodzi na myśl śmialą grę hazardową, w której chodzi tylko o jedno: Złoto! Magiczny szlachetny metal to symbol męskiej władzy, który od zarania dziejów rozpala w mężczyźnie namiętność. Dokładnie tak działa także aromat 1 Million. W nucie głowy ekscytują i oszalamiają mięta pieprzowa oraz czerwona mandarynka. Niepowtarzalnie intensywna nuta serca, którą tworzą róza i cynamon oraz ciepłe akordy drzewne, wyzwolą w ceniącym styl graczu nieposkromioną namiętność dla nadmiaru.

50 ml

TRY&BUY Kup, przetestuj, zdecyduj! Otrzymaj próbkę do zakupu wody toaletowej 1 Million. Przetestuj bez otwierania oryginalnego opakowania. Zdecyduj, czy zostawić produkt, czy go odesłać.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. 1 próbka do zamówienia. Nie dotyczy produktów Partnerów. 

1 MILLION

Nuta głowy

Kompozycja rozpoczyna się wesoło serią rozbłyskujących nut.

Świeżość grapefruita, mięty i krwistej mandarynki oczarowuje Cię na wstępie.

Nuta serca

Następnie nadchodzi rzadka intensywność nuty środkowej składającej się z absolutu róży,cynamonu i nut pikantnych. Uderzający kontrast, łączący wyrafinowaną zmysłowość i asertywną męskość. 

Nuta bazy

Na końcu odkrywamy aksamitną harmonię skóry, białego drewna, bursztynu i indonezyjskiej esencji paczuli. Finalnie nie jest to jeden zapach lecz jego zwielokrotnienie tworzące oryginalny i mocny ślad.

WYJĄTKOWY FLAKON

Często mówi się, że siła pomysłu leży w jego prostocie. Flakon 1 MILLION jest tego doskonałym przykładem. Ten prosty i piękny projekt, wywołał wiele szumu. Opowiada historię zapachu, historię jego nazwy. Wyszkolony rzeźbiarz, Noe Duchaufour-Lawrence wkroczył do architektonicznego świata metalu Paco Rabanne, aby zinterpretować na nowo sztabę złota.

WEJDŹ DO ZŁOTEGO ŚWIATA

1 Million Eau de Toilette

  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹