Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Medical Sun CareHigh Protection Cream SPF 50
Krem do opalania

100 ml
859,00 zł / 100 ml
zawiera VAT
859,00 zł
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.446023
Typ skóryskóra dojrzała, skóra wrażliwa
SPF50+
MBR Ochrona przeciwsłoneczna - krem do twarzy i ciała z filtrem SPF 50. High Protection Cream SPF 50 jest jednym z kremów w linii MBR medical SUN care® stworzonych do pielęgnacji i ochrony skóry przed słońcem. Powstał w oparciu o najnowocześniejsze odkrycia medyczne i biotechnologiczne w tej dziedzinie. High Protection Cream SPF 50 to krem ochronny do opalania, którego formuła oparta została na bazie innowacyjnego systemu MBR SUN GUIDE SYSTEM. System ten oferuje odpowiednią ochronę i regenerację dla każdego typu skóry i składa się z trzech elementów:
- MBR UV-A/UV-B PROTECTION SYSTEM,
- MBR CARE/ REPAIR SYSTEM,
- MBR CELL DEFENSE SYSTEM.
Aksamitnie miękki i niezwykle skuteczny krem niezawodnie chroni, pielęgnuje i regeneruje skórę zarówno podczas opalania jak i na codzień np. podczas uprawiania sportu lub spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dzięki innowacyjnej technologii SYSTEMU MBR UV-A/UV-B PROTECTION chroni skórę przed poparzeniem słonecznym, procesami starzenia, zmarszczkami i plamami pigmentacyjnymi powodowanymi nadmierną ekspozycją na słońce.
Zrównoważone składniki aktywne SYSTEMU MBR CARE/REPAIR dostarczają skórze niezbędnego intensywnego nawilżenia, wygładzają jej powierzchnię i pozwalają na zachowanie elastyczności rysów twarzy oraz zapobiegają utracie jędrności.
Inteligentny SYSTEM MBR CELL DEFENSE pobudza naturalną ochronę immunologiczną (aktywuje naturalny układ odpornościowy skóry) i ochronę komórek oraz stymuluje mechanizmy obronne skóry. Dzięki opatentowanemu systemowi twist – lock krem posiada lekką konsystencję, nie klei się, jest łatwy w dozowaniu i rozprowadzaniu na skórze i szybko się wchłania;
- skóra uzyskuje nieprawdopodobną gładkość i elastyczność, zdrowy wygląd oraz równomierną i bezpieczną opaleniznę.
100 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹