Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY
Woda toaletowa
50 ml
299,00 zł
192,99 zł
385,98 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
395,00 zł
395,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
200 ml
555,00 zł
409,00 zł
204,50 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.956273
Nuta zapachowaowocowe,drzewne
Nuta glowyJabłko
Nuta sercaCynamon,Imbir
Nuta bazyDrewno

BOSS BOTTLED TONIC  - świeży zapach z legendarnego portfolio BOSS BOTTLED, ukazuje nowe oblicze nowoczesnej męskości i zaprasza Współczesnego Mężczyznę, aby zatrzymał się na chwilę i ukierunkował się na nowo na swojej drodze do sukcesu. 

To zapach, który cechuje naturalna męskość – elegancka kompozycja wyrafinowanych nut cytrusowych, przypraw korzennych i drewna, które ukazują lżejsze i bardziej odświeżające oblicze klasycznego zapachu.  

BOSS BOTTLED TONIC otwiera się nutami orzeźwiającego grejpfruta, gorzkiej pomarańczy i cytryny, które łączą się z jabłkiem, aby eksplodować świeżością i energią. Akord ten wyraża subtelne wyrafinowanie gorzkawych tonacji. Pobrzmiewa w nim dynamiczna kombinacja kontrastów, odzwierciedlających dążenia Współczesnego Mężczyzny, który pragnie osiągnąć swoje cele, lecz chce jednocześnie pozostać wiernym wyznawanym wartościom. Kiedy wyłania się imbir, jego ostry musujący aromat wprowadza zaskakującą dynamikę do zimnego preludium kompozycji. Imbir podkreśla w nucie serca tercet goździków, geranium i cynamonu. Imbir stanowi unikatowy element zapachu: przenikliwy, lecz stateczny – bardzo podobny do mężczyzny, który używa BOSS BOTTLED TONIC. 

Zachowując wysublimowaną jakość drzewnej głębi klasycznej wersji zapachu, ostry i szlachetny akcent wetiweru przywodzi na myśl bujność Ziemi. Symbolizuje autentyczność i system wartości Współczesnego Mężczyzny, dzięki którym stąpa obiema stopami po Ziemi, gdziekolwiek poniesie go los.

50 ml
  • Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent