Dostawa gratis dla zalogowanych klientów    Bezpłatny zwrot przez 60 dni    Dostawa w ciągu 3-4 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Gucci BloomEau de Parfum Spray

Woda perfumowana
30 ml
289,00 zł
255,00 zł
850,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
50 ml
399,00 zł
349,00 zł
698,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
535,00 zł
465,00 zł
465,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.976240
Nuta zapachowakwiatowe
Nuta glowyJaśmin
Nuta sercaTuberoza
Nuta bazyIrys
Zapach BLOOM jest opisywany jako „elissir di fiore” – esencja kwiatowa - powrót do włoskiej sztuki perfumiarskiej i do naturalnych kwiatów. To bogaty zapach kwiatowy, z lekko pudrowym aromatem, pełen pasji i tajemniczości. Absolut naturalnej tuberozy, zbieranej w Indiach, połączono misternie z absolutem naturalnego jaśminu. Gucci Bloom zawiera również po raz pierwszy użytą w perfumiarstwie nutę pnącza Rangoon. Odkryty w południowych Indiach zmienia swój kolor: z białego stopniowo nabiera ciemniejszego odcienia różu, aby ostatecznie przybrać barwę czerwieni.
30 ml

Nowoczesne. Różnorodne. Autentyczne.

Nuty zapachowe w Gucci Bloom Eau de Parfum

Wykreowany przez Alessandro Michele z inspiracji wyobrażeniem o kwitnącym ogrodzie kwiatowym, zapach Bloom rozwija się zgodnie z obietnicą zawartą w jego nazwie. Nuty naturalnej tuberozy i jaśminu pozostawiają na skórze nieoczekiwanie esencjonalny zapach białych kwiatów. Cudacznik indyjski, roślina zmieniająca swój kolor w procesie rozkwitu, nadaje zapachowi pudrowy, kwiatowy charakter.

Gucci Bloom: Pierwszy zapach Alessandro Michele

Bloom odzwierciedla ducha nowoczesnej, wielobarwnej i autentycznej kobiety Gucci. Wykreowany z inspiracji wyobrażeniem o kwitnącym ogrodzie kwiatowym, zapach Bloom rozwija się zgodnie z obietnicą zawartą w jego nazwie. Nuty naturalnej tuberozy i jaśminu pozostawiają na skórze nieoczekiwanie esencjonalny zapach białych kwiatów. Cudacznik indyjski, roślina zmieniająca swój kolor w procesie rozkwitu, nadaje zapachowi pudrowy, kwiatowy charakter.

Kampania

Gucci Bloom Eau de Parfum

  • Dostawa gratis z Karta Douglas
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów