Dostawa gratis od 19.90zł   Bezpłatny zwrot przez 60 dni    Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

NomadeEau de Parfum

Woda perfumowana
30 ml
289,00 zł
219,00 zł
730,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
50 ml
399,00 zł
309,00 zł
618,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
75 ml
489,00 zł
375,00 zł
500,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Najlepsza oferta
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.996996
Nuta zapachowakwiatowe
Nuta glowyFrezja
Nuta sercaŚliwka
Nuta bazyMech
Kobieta Chloé celebruje swoją wolność i niezmiennie naturalną elegancję. Jej wewnętrzna siła wiedzie ją do poszukiwania tego, co nowe i inne. Pozostawia za sobą zapach, który ją definiuje - wszędzie, gdzie tylko się udaje, w każdym miejscu, do którego podróżuje. Zapach zgodny z jej wizerunkiem… Wieczny wędrowiec, tak jak ona. Nowy zapach Chloe Nomade wyraża pragnienie wolności i potrzebę nieskończonej podróży. Świeże spojrzenie i nowe perspektywy nasycają ten zapach i rozświetlają czarujący wizerunek kobiety poszukującej i odkrywającej. Połączenie łagodności i siły – fasetki tej intensywnej, kwiatowo-szyprowej kompozycji powiewają niczym wiatr wolności. Intensywny, mineralny charakter mchu dębowego spowija ponętna słodycz śliwki mirabelki. Z owej świeżości wyłania się doznanie świetlistej woni frezji. Naturalne składniki połączone zostały przez Quentina Bischa. Ich harmonie przywodzą na myśl uczucie wolności, do którego inspirują.
30 ml

Eleganckie. Odważne. Przygodowe.

Nuty zapachowe w Chloé Nomade Eau de Parfum

Łagodność, siła i wiatr wolności - zjednoczone w eleganckim, kwiatowo-szyprowym zapachu. Chloé Nomade to wyjątkowy zapach o mineralnym charakterze, zbudowany z nut dębowego mchu, otoczonych słodyczą mirabelki i dopełnionych frezją.

Kwintesencja wolności

Kobieta Chloé to kobieta przygody, która kocha wolność. Dokądkolwiek by nie wyruszyła, zachwyca swą naturalną elegancją i wdziękiem. Nowoczesna nomadka na tropie nowych horyzontów - perfekcyjnie uosobiona przez francuską aktorkę Ariane Labed.

  • Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent
1
Niemożliwe dla zamówień z produktami Partnerów