Odkryj świat niezwykłych zapachów i zaoszczędź 20%. Już teraz nie potrzebujesz kodu!

Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Kwasy bezpośrednieVitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2%

Pielęgnacja twarzy
30 ml
32,00 zł
25,60 zł
85,33 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis od 49,00 zł
Nr art.015534
Wiek20+
Efektrozjaśniający
Konsystencjakrem
Typ skórywszystkie rodzaje skóry
Właściwościnawilżający, nadający sprężystość, antyoksydant, anti-aging
Cecha produktunietestowany na zwierzętach, Clean Beauty

Witamina C (znana również jako kwas L-askorbinowy) jest skutecznym, wielofunkcyjnym przeciwutleniaczem. Działa na nierówny koloryt skóry, matowość i oznaki starzenia. Formuła ta zawiera 23% proszek kwasu L-askorbinowego w bezwodna i niezawierająca silikonu zawiesina Przy takim formacie można spodziewać się silnego, ale nie drażniącego mrowienia przy aplikacji tymczasowo podczas pierwszych 1-2 tygodni stosowania, aż do zwiększenia tolerancji skóry na tak duże narażenie.

Miejscowa witamina C oferuje szeroką gamę korzyści dla skóry. Jednak na rynku dostępnych jest wiele pochodnych witaminy C, które mogą być potencjalnie mylące dla początkujących. Opracowaliśmy przewodnik, który zawiera wskazówki dotyczące receptur witamin C i pochodnych witaminy C dostępnych w serii The Ordinary. Uwaga: Formuła tego kremu to zawiesina bardzo drobnego proszku kwasu L-askorbinowego, zapewniająca bezpośrednią ekspozycję miejscowo wysokich stężeń witaminy C. Przy takim formacie należy wziąć pod uwagę 2 ważne kwestie:

1. Niedrażniące uczucie mrowienia spodziewane jest w ciągu pierwszych 1-2 tygodni stosowania, aż do zwiększenia tolerancji skóry na tak dużą ekspozycję. Jeśli uczucie jest zbyt silne, aby je tolerować, formułę można mieszać przy każdej aplikacji z innymi kremami lub serum według własnych preferencji.

2. Formuła jest ziarnista przez kilka sekund po aplikacji. Jeśli wolisz uniknąć tego szorstkiego uczucia, proponujemy naszą zawiesinę witaminy C 30% w silikonie.E520

Przy jakiejkolwiek ekspozycji na promieniowanie UV należy wdrożyć do swojej codzienniej pielęgnacji krem z wysokim czynnikiem SPF. 

30 ml
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹