Dostawa gratis od 149 zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection      Bezpłatny zwrot przez 30 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹   2 próbki gratis¹

Dior Hydra LifeFresh Reviver Sorbet Water Mist
Tonik

100 ml
134,89 zł / 100 ml

zawiera VAT
134,89 zł
Nowość, wkrótce u nasDostawa gratis od 149,00 zł
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Z przyjemnością wyślemy Ci e-mail, gdy produkt będzie ponownie dostępny.
Nr art.072760
Wiek20+
Konsystencjapłynny, woda
Rodzaj skóryskóra normalna
Właściwościenergetyzujący, stymulujący, wzmacniający, nawilżający, odświeżający
Typ produktuSpray
PrzeznaczenieTwarz
Energetyzujący sorbet w sprayu zawiera aktywne składniki, które dostarczają skórze nawilżenia i energii. Jednocześnie nadaje makijażowi optymalną trwałość i pobudza promienność cery. Skóra jest intensywnie nawilżana, pobudzona i odświeżana. Trwałość makijażu jest wydłużona. Szczególnie drobna tekstura żelu jest rozpylana w mikrokropelkach tworząc ultra-drobną mgiełkę nawilżenia.
Malwa wzmacnia sieć „kanałów wodnych” i wspomaga krążenie wody w skórze. Haberlea stymuluje naturalną florę skóry tak, że aby mogła ona tworzyć wszystkie niezbędne składniki. Zwiększają się naturalne siły obronne. Witamina C pobudza rezerwy energetyczne skóry i wspiera blask.

Natychmiast:
-2,3°C na skórze1
+31% więcej nawilżenia²
+86% więcej promienności3
+62% więcej witalnej skóry3 Po 4 tygodniach:
+172% więcej promienności4
+121% więcej witalnej skóry4

1 Test instrumentalny natychmiast po zastosowaniu na 12 badanych uczestniczkach. ² Test instrumentalny po 6 godzinach na 11 badanych uczestniczkach. 3 Samoocena poprzez przyznanie punktów bezpośrednio po zastosowaniu, przeprowadzona na 32 badanych uczestniczkach. 4 Samoocena poprzez przyznanie punktów po 4 tygodniach, przeprowadzona na 32 badanych uczestniczkach. Rozpyl z odległości około 20 cm na całą twarz, mając oczy zamknięte. Lub rozpyl na dłonie, aby uniknąć kontaktu z oczami i nałóż dłońmi na twarz 1) Malwa wzmacnia sieć „kanałów wodnych” i wspomaga krążenie wody w skórze. 2) Haberlea stymuluje naturalną florę skóry tak, że może ona tworzyć wszystkie niezbędne składniki. Zwiększają się naturalne siły obronne. 3) Witamina C stymuluje zapasy energetyczne skóry i wspiera promienność.
100 ml
Douglas Polska nie gwarantuje że opinie produktowe publikowane na stronie pochodzą od konsumentów, którzy dokonali zakupu lub użyli konkretny produkt. Żeby zapoznać się z pełną treścią Regulaminu Opinii kliknij TUTAJ
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹