Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

OczyszczanieSupreme Balm Cleanser

Krem myjący
100 ml
657,00 zł
657,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.077184
Typ skóryskóra sucha,skóra normalna
KonsystencjaBalsam
Własciwościoczyszczający,regenerujący,pielęgnujący,nawilżający,antyoksydant
PrzeznaczenieTwarz
Wiek*
Supreme Balm Cleanser to głęboko oczyszczająca ceremonia. Jest częścią odprężającego, wieczornego rytuału. Pomaga się zrelaksować, usunąć makijaż i pozostawia skórę idealnie czystą.
Dokładne oczyszczenie skóry nie musi oznaczać pozbawienia jej naturalnej ochrony. Supreme Balm Cleanser zmienia się w czasie stosowania. Najpierw ma formę bogatego balsamu, który następnie zamienia się w olej, aby po chwili stać się delikatną, mleczną emulsją. Rozpuszcza makijaż, a także usuwa zanieczyszczenia i brud, zapewniając delikatne i dokładne oczyszczenie całej twarzy.
Delikatny środek czyszczący z antyoksydantami i aktywnymi środkami nawilżającymi, które pozostawiają skórę czystą i miękką. Supreme Balm Cleanser został dodatkowo wzbogacony o Exclusive Cellular Complex La Prairie, który dostarcza skórze energii i pomaga zachować jej naturalny proces odnowy. Dokładne oczyszczenie twarzy, niezbędne dla utrzymania młodzieńczej cery, łączy się teraz z tak bardzo wyczekiwaną przez cały dzień chwilą relaksu.
100 ml
  • Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent