Dostawa gratis od 19.90zł   Bezpłatny zwrot przez 60 dni    Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

SauvageLe Parfum

Perfumy
60 ml
439,00 zł
329,00 zł
548,33 zł / 100 ml
, zawiera VAT
100 ml
599,00 zł
469,00 zł
469,00 zł / 100 ml
, zawiera VAT
200ml
959,00 zł
839,00 zł
419,50 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Nr art.283716
Nuta zapachowaaromatyczny
Nuta glowyPieprz,Lawenda,Bergamotka
Nuta sercaPieprz,Pelargonia
Nuta bazyWetiwer,Paczula
Zapach jak zaklęcie. Nuty ciepłego drzewa sandałowego i łagodnej fasoli Tonka rozjaśnione świeżością ostrej manadarynki. François Demachy, kreator perfum Dior, czerpał inspirację z dziewiczych obszarów dzikiej przyrody pod błękitnym niebem, gdzie intensywne aromaty trzaskającego ognia wznoszą się w powietrze. Nowy zapach: interpretacja ze wzbogaconą, mocną nutą, która celebruje magię szeroko otwartych przestrzeni. „Sauvage to niekończąca się partytura. Jego niesamowicie gęsta kompozycja jest ukształtowana z subtelnymi niuansami, tworząc niepowtarzalne błyski światła. „W nowym zapachu połączyłem intensywną świeżość, która spotyka gładkość orientalnego zapachu. Zachowałem nienaruszoną duszę Sauvage, nadając jej nocne akcenty i zwierzęcy urok.” François Demachy, kreator perfum Dior.
60 ml

Zapach nowej granicy

Mocna aromatyczna świeżość

Nuty głowy

Mandarynka & Bergamotka

Bergamotka to powiew soczystej świeżości, która zdaje się zmiatać wszystko na swojej drodze. Sauvage Parfum to również pikantna nuta mandarynki, która nadaje mu bardziej soczystą, obfitą jakość.

Nuty serca

Cedr & Drzewo sandałowe

Esencja z drzewa sandałowego wzmacnia i spowija całą kompozycję, mlecznymi, kremowymi akcentami. Jego nuty łączą się z drewnem cedrowym, który zaskakuje niespodziewanym, malinowym akcentem.

Nuty bazy

Absolut wanilii

Wanilia posiada nieodpartą siłę przyciągania, a akcenty dymne nadają jej bardziej męski charakter. Dzięki zastosowaniu metody ekstrakcyjnej wanilia zachowuje niezwykłą moc swoich aromatów.

Odkryj całą gamę produktów Sauvage

Sauvage został zainspirowany przez otwarte przestrzenie. Radykalnie świeża kompozycja z surową, drzewną bazą. Zapach szlachetny i surowy zarazem.

Odkryj kampanię

  • Dostawa w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Prezenty do zamówień
  • Darmowa dostawa do perfumerii
  • Bezpłatne pakowanie na prezent