Dostawa gratis od 49 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY

Pielęgnacja na nocElectrogel Cleanser

Żel do sprzątania
Electrogel Cleanser
139,50 zł
139,50 zł / 100 ml
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
Wysyłka przez
Nr art.430756
Wiekwszystkie grupy wiekowe
Konsystencjażel
Typ skóryskóra normalna
Właściwościoczyszczający, regenerujący, chroni przed szkodliwym działaniem zanieczyszczonego środowiska
Cecha produktunie zawiera alkoholu, nie zawiera amoniaku, Clean Beauty, nie zawiera mikroplastiku, nie zawiera orzechów, bez parabenów, bez parafiny, bez ftalanów, nie zawiera pigmentów i substancji barwiących, bez silikonów, bez sulfatów
Typ produktuTuba
PrzeznaczenieTwarz
Lixirskin chciała stworzyć preparat oczyszczający, który zrobi to wszystko, usunie cały makijaż i odtruje Twoją skórę, ponieważ bez względu na to, jak dobrze starasz się chronić ją przed szkodliwymi toksynami, niektóre z nich nadal będą w stanie się do niej dostać. Jest to bogaty krem oczyszczający z twistem. Ciekawe, co jest złe dla skóry ogólnie ma dodatni ładunek elektryczny, więc włączyliśmy do środka czyszczącego bardzo mały ujemnie naładowany elektrożel - te dwa przyciągają się nawzajem i mogą być po prostu spłukane!

Środek czyszczący rozpuszcza makijaż, zabrudzenia i sięga do wnętrza porów, aby głęboko oczyścić. Ujemnie naładowany Electrogel™ przyciąga, wychwytuje i eliminuje dodatnio naładowane toksyny - nanocząsteczki zanieczyszczeń, metale ciężkie i wolne rodniki - aby zapewnić skórze miejskiej ostateczny efekt detoksykacji.

To, co widzisz, a czego nie widzisz, zniknęło, Twoja skóra jest naprawdę czysta, świeci od wewnątrz i może przełączyć się w tryb naprawy.
Electrogel Cleanser
  • Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa do perfumerii¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹