Dostawa gratis od 19,90 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych   3 próbki gratis
KARTA DOUGLASPerfumeriePREZENTY
Prostownica
1 szt.
1 299,00 zł
1 029,00 zł
1 029,00 zł / 1 szt.
, zawiera VAT
Produkt dostępnyDostawa gratis
+ prezent gratis
Nr art.443807

SteamPod 3.0 to trzecia generacja opatentowanej prostownicy parowej od L'Oréal Professionnel. SteamPod 3.0 pozwala na wyprostowanie, czy zakręcenie włosów nawet dwa razy szybciej niż przy użyciu zwykłej prostownicy*, a lekka konstrukcja SteamPod 3.0 sprawia, że stylizacja staje się o wiele prostsza.

 

SteamPod 3.0 pozwala na prostowanie a także kręcenie loków, czy tworzenie fal. Wydają się 2x gładsze w 2x krótszym czasie* w porównaniu do klasycznej prostownicy, zachowując swoją naturalną grubość i mięsistość. Para nie zabiera wilgoci z włosów, dzięki czemu włosy nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza.

 

Innowacyjna technologia pary wodnej to sposób na trwałą, zjawiskową, a przede wszystkim bezpieczną stylizację włosów. Dzięki SteamPod 3.0 włosy wyglądają naturalnie, są miękkie, a kolor włosów jest pod ochroną.

Przy zakupie STEAMPOD 3.0 Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Prostownica parowa SteamPod 3.0

Pielęgnacja i stylizacja włosów w jednym urządzeniu

Lepsze rezultaty

2x gładsze włosy*

Dostarczanie pary: stałe stężenie 0,8 g/min, dla efektu 2x gładszych włosów. Para zapewnia wilgotność włosów, nie zabiera z nich wilgoci jak klasyczna prostownica, dzięki czemu nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza.

Ekspresowa stylizacja

2x szybciej*

Włosy wydają się 2x gładsze* w 2x krótszym czasie* w porównaniu do klasycznej prostownicy, zachowują swoją naturalną grubość i mięsistość.

Pielęgnacja włosów

78% mniej uszkodzeń włosów**

SteamPod 3.0 oprócz stylizacji wypielęgnuje włosy dzięki kosmetykom SteamPod, których pielęgnacyjnie działanie keratyny aktywuje się dzięki parze. Inteligentna kontrola ciepła: 3 opcje ustawień ciepła od 180°C do 210°C.

Poznaj moc pary

Natychmiastowa transformacja wyglądu włosów

Technologia pary wodnej to sposób na trwałą, bezpieczną i zjawiskową stylizację włosów. Efekt? Włosy wyglądają naturalnie, są wyraźnie miękkie, a kolor jest pod ochroną.

Dodatkowo SteamPod 3.0 posiada rotacyjny kabel, dzięki któremu tworzenie fal nigdy nie było tak proste. To rozwiązanie dla każdego rodzaju stylizacji: loków i fal lub idealnie gładkich, wyprostowanych włosów.

W zestawie znajduje się odporny na ciepło futerał ułatwiający transport, dostępny w edycji limitowanej.

Prostownica parowa SteamPod 3.0

Innowacyjna technologia w pielęgnacji i stylizacji włosów

* test instrumentalny vs klasyczna prostownica

** test instrumentalny vs klasyczna prostownica po 15 użyciach