Dostawa gratis od 149 zł      Bezpłatny zwrot przez 60 dni      Dostawa w ciągu 1-3 dni roboczych¹   3 próbki gratis¹

SteamPod 3.0
Prostownica

1 szt.
1 149,00 zł / 1 szt.
zawiera VAT
1 607,00 zł
1 149,00 zł
Oszczędzasz 28%
Produkt dostępnyDostawa gratis
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
+ prezent gratis
Nr art.443807

SteamPod 3.0 to trzecia generacja opatentowanej prostownicy parowej od L'Oréal Professionnel. SteamPod 3.0 pozwala na prostowanie a także kręcenie loków, czy tworzenie fal. Wydają się 2x gładsze w 2x krótszym czasie*, zachowując swoją naturalną grubość i mięsistość. Para nie zabiera wilgoci z włosów, dzięki czemu włosy nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza.

 

Innowacyjna technologia pary wodnej to sposób na trwałą, zjawiskową, a przede wszystkim bezpieczną stylizację włosów. Dzięki SteamPod 3.0 włosy wyglądają naturalnie, są miękkie, a kolor włosów jest pod ochroną.

 

* Test instrumentalny, w porównaniu do urządzenia Steampod 3.0 bez zastosowania pary wodnej i grzebienia.

** Test instrumentalny po 15 użyciach w porównaniu do urządzenia Steampod 3.0 bez zastosowania pary wodnej i grzebienia.

SteamPod 3.0

Prostownica parowa SteamPod 3.0

Pielęgnacja i stylizacja włosów w jednym urządzeniu

Lepsze rezultaty

2x gładsze włosy*

Dostarczanie pary: stałe stężenie 0,8 g/min, dla efektu 2x gładszych włosów. Para zapewnia wilgotność włosów, nie zabiera z nich wilgoci jak klasyczna prostownica, dzięki czemu nie puszą się nawet przy wyższej wilgotności powietrza.

Ekspresowa stylizacja

2x szybciej*

Włosy wydają się 2x gładsze* w 2x krótszym czasie*, zachowują swoją naturalną grubość i mięsistość.

Pielęgnacja włosów

91% mniej uszkodzeń włosów**

SteamPod 3.0 oprócz stylizacji wypielęgnuje włosy dzięki kosmetykom SteamPod, których pielęgnacyjnie działanie keratyny aktywuje się dzięki parze. Inteligentna kontrola ciepła: 3 opcje ustawień ciepła od 180°C do 210°C.

Poznaj moc pary

Natychmiastowa transformacja wyglądu włosów

Technologia pary wodnej to sposób na trwałą, bezpieczną i zjawiskową stylizację włosów. Efekt? Włosy wyglądają naturalnie, są wyraźnie miękkie, a kolor jest pod ochroną.

Dodatkowo SteamPod 3.0 posiada rotacyjny kabel, dzięki któremu tworzenie fal nigdy nie było tak proste. To rozwiązanie dla każdego rodzaju stylizacji: loków i fal lub idealnie gładkich, wyprostowanych włosów.

*Test instrumentalny, w porównaniu do urządzenia Steampod 3.0 bez zastosowania pary wodnej i grzebienia.

** Test instrumentalny po 15 użyciach w porównaniu do urządzenia Steampod 3.0 bez zastosowania pary wodnej i grzebienia.