Darmowa dostawa od 149zł lub przy zakupie produktów Douglas Collection  Bezpłatny zwrot przez 30 dni   Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze¹   2 próbki gratis¹

Vi-curiousThe Ballerina
Wibrator

The Ballerina
625,00 zł / 100 g

zawiera VAT
800,00 zł
Produkt dostępny onlineDarmowa dostawa
Ceny w sklepie internetowym i sklepach stacjonarnych mogą się różnić
Nr art.546718
PrzeznaczenieCiało, higiena intymna

Fakty:
-srom obejmuje żołądź łechtaczki, wargi sromowe mniejsze i większe, ujście cewki moczowej i wejście do pochwy. Wszystkie te części mają wspólny system nerwowy i podczas stymulacji seksualnej reagują jako całość, chociaż reakcje nie są jednolite.
- zmysł dotyku to złożony zmysł, który przetwarza sygnały wysyłane przez różne typy receptorów w naszym ciele. Niektóre położone głębiej pod skórą reagują na wibracje i nacisk. Inne znajdują się blisko powierzchni skóry i reagują na lekki dotyk.
Zalety produktu: Balerina stymuluje jednocześnie wszystkie punkty przyjemności sromu. Rzeczywiście, jego ludzka tekstura pozwala na idealne dopasowanie do każdego sromu. Jego miękkość w dotyku w połączeniu z silnym silnikiem stymuluje różne typy receptorów dotykowych, zapewniając wyjątkowe wrażenia zmysłowe.
Opis produktu: dopasowany do dłoni wibrator, który obejmuje cały srom i posiada przełomową nową teksturę HUMAN TOUCH, zapewniającą wyjątkowe doznania zmysłowe.

The Ballerina
W naszym serwisie publikujemy:
 • opinie zweryfikowane czyli opinie pozostawione przez naszych zarejestrowanych Klientów, którzy dokonali zakupu opiniowanego produktu na stronie douglas.pl or.az
 • opinie niezweryfikowane, które obejmują wszystkie inne opinie (w tym również opinie testerskie i opinie partnerskie).
 • Publikujemy zarówno pozytywne jak i negatywne opinie. Więcej szczegółów dotyczących zamieszczania opinii w naszym serwisie, w tym w szczególności weryfikacji tych opinii, znajdziesz w Regulaminie Opinii dostępnym tutaj.
  • Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych¹
  • Prezenty do zamówień¹
  • Darmowa dostawa od 149zł ¹
  • Bezpłatne pakowanie na prezent¹